Návrhy a projekty nízkoenergetickéch rodinných domů

Rozhodli jste se, že si necháte postavit dům. Váš nový dům by se však měl být zajímavý, neotřelý a odlišný od běžných rodinných domů? Kontaktujte projektanty z ateliéru di5 architekti inženýři a nechte si vytvořit originální projekt na míru!

Originální domov není už jen snem. Originální domov si můžete nechat vytvořit i vy, protože architekti a inženýři ze společnosti di5, vám s tím pomohou. Jedná se o zkušené projektanty s mnohaletými zkušenostmi v oboru, takže návrh nízkoenergetického domu, který bude odpovídat vašim požadavkům, je pro ně hračkou.

Architektonický ateliér nabízí svým klientům zajímavé návrhy nízkoenergetických rodinných domů, které jsou v dnešní době velmi oblíbené. Ano, pořizovací náklady jsou sice o trošku vyšší, ale na druhou stranu jejich návratnost je krátkodobá. Například energie potřebná na vytápění je u nízkoenergetických domů poloviční oproti energii v běžných novostavbách.

Pro váš nový domov určitě oceníte i služby bytového architekta, který vám pomůže dotvořit domov k dokonalosti. Snoubením vašich požadavků a reálných možností vám tak vytvoří projekt doslova na míru. Na stránkách ateliéru (www.di5.cz) se o poskytovaných službách dozvíte více. Ateliér vám nabízí spolupráci ve všech fázích projektu – od prvotních studií, po realizační projekt a samozřejmostí je i přítomnost projektantů na stavbě. Projektant funguje jako prostředník mezi vámi a stavební firmou, čímž je zaručen odborný dozor nad průběhem výstavby.O výsledcích práce ateliéru se můžete rovněž přesvědčit na stránkách firmy di5 architekti inženýři. Prohlédnout si tak můžete například zajímavě architektonicky vyřešený rodinný dům Troja nebo rodinný dům v Louňovicích.