Podnikání – založení firmy

Chcete začít podnikat a nevíte, kde začít? Potřebujete, aby vaše firma vypadala seriózně již od začátku? Způsobů, jak začít podnikat je hned několik. Záleží pouze na vás, co je pro vás nejzajímavější!

Dnešní doba je doba možností, a tak pokud jste se rozhodli, že založíte vlastní podnikanie, nic vám nebrání. Před založením vlastní s.r.o. je potřeba si dopředu promyslet, v čem budete podnikat. Poté už stačí založit společnost a můžete začít. Ne každý však ví, co vše je pro zalozenie s.r.o. firmy potřeba. Jedná se o poměrně velké papírování, kde když uděláte chybu, můžete klidně začít od začátku. Nechcete-li to ponechat náhodě, není nic jednoduššího, než přenechat zalozenie firmy na zkušenějších. Jedná se o lidi, kteří se v této oblasti pohybují a přesně ví, jakou co musí mít návaznost a co kde nesmí chybět. Firmu vám na základě vaší žádosti založí přesně podle vašich požadavků a obvykle celý proces trvá 20 – 22 kalendářních dní. Budete mít vyřízený živnostenský list, proveden zápis v rejstříku i registraci na Daňovém úřadě. Již založené společnosti jsou evidovány na www.orsr.sk, kde si i můžete ověřit, že vámi vybraný název dosud nikdo nepoužívá.

Každá společnost potřebuje mít i své sídlo. Registracne sidlo firmy si můžete zvolit podle svých možností, ale v poslední době je velmi oblíbené nechat si zřídit virtuální sidlo firmy na atraktivní adrese. Budete mít k dispozici servis podle vašich požadavků, včetně telefonního záznamníku 24 hodin denně, vlastní schránky i pošta vám bude přeposílána podle vašich požadavků. Sídlo firmy na atraktivní adrese může na mnohé působit výrazně lépe, než když budete sídlit někde v garáži nebo na periferii. Jaké jsou výhody virtuálního sídla firmy, se můžete dočíst i na www.sidlofirmy.sk.

Velmi zajímavou možností, pokud jste se rozhodli pro eshop, je tvorba a pronájem e-shopů na míru. E-shop si buď můžete zvolit z předem nadefinovaných možností, neboli si jej složit podle vašich potřeb, kdy budete platit pouze za ty služby, které budete využívat. Nelíbí-li se vám prenájom e-shopu, pak si můžete nechat vytvořit e-shop doslova na míru.