Kontaktujte nás a získejte nové návštěvníky Vašich stránek

Důležitým užitkem, který Vám zde uveřejněný článeček přinese jsou zpětné odkazy. Jak jste si jistě všimli, v článečcích jsou podtržená slova, která odkazují na propagované stránky. Právě to jsou ony zpětné odkazy, které jsou pro Vás tolik důležité.

Tyto zpětné odkazy mají velmi rádi roboti vyhledávačů jako je Seznam či Google a právě množství odkazů je jedním z klíčových faktorů podle nichž vyhledávače řadí výsledky. Čím více odkazů, tím lepší pozice ve vyhledávání. Důležitá je ale kvalita stránek, ze kterých je na Váš web odkazováno. Odkazy přímo z textu jsou ty nejkvalitnější, které vyhledávače mohou nalézt a ty Vám právě nabízíme.

Aby byly článečky a tedy i odkazy z nich ještě kvalitnější, dbáme na to, aby byly vzájemně dobře prolinkované a nikdy se tak neztratily z dosahu robotů. Toho dosahujeme umístěním článečků do několika kategorií a zároveň štíkováním, přičemž už ve výpisech článečků z jednotlivých kategorií se zobrazují článečky včetně odkazů. Totéž platí u výpisů článků podle jednotlivých štítků, chcete-li tagů či klíčových slov, které k jednotlivým článečkům přiřazujeme.

Díky jednomu článečku tak získáte velkou spoustu kvalitních zpětných odkazů.


    Please prove you are human by selecting the flag.