Bazény pro letní sezónu

Venku už je konečně teplo a to svádí se koupání. Že ještě nemáte na zahradě bazén? Tak to co nejrychleji napravte a pořiďte si bazén od společnosti Bazény-Polman. Proč chodit na veřejné koupaliště, když si můžete užívat bazén v pohodlí domova. Kdykoliv chcete, jakkoliv dlouho. Máte zde také jistotu, že nechytnete žádnou plíseň a že vám nikdo neskočí na hlavu.

Společnost Bazény-Polman působí na našem trhu již od roku 1992 anabízí kompletní služby v oblasti výroby a realizace celoplastových bazénů. Bazény dodává v nejlepší možné kvalitě a provedení, a také díky vstřícnému a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi se společnost zasloužila o to, že se zákazníci rádi vracejí a s produkty jsou maximálně spokojení. Společnost Bazény Polman vyrobí ročně více jak 120 bazénů, 180 jímek a nádrží a namontuje přes 110 zastřešení.

Bazény jsou vyrobeny z ekologicky a zdravotně nezávadného polypropylenu, z nejkvalitnějších PP desek v Evropě. Bazény jsou tak kvalitní, ale i cenově dostupné. Použití polypropylenu také nabízí možnost vyrobit jakýkoliv tvar bazénu. Společnost Bazény-Polman používá speciální zařízení WORK SP 4000 řízené procesorem, čímž je zaručena 100% kvalitu a pevnost všech spojů. Spoje jsou hladké a ani v rozích bazénu nenajdete žádné vystupující sváry, ve kterých by se mohly držet nečistoty.

A právě použití tohoto zařízení dělá bazény Polman odlišné od většiny konkurence.  Životnost bazénu je závislá na celkové péči o bazén, zakrývání a používání chemie, avšak měla by být 30 – 50 let. V případě zájmu můžete navštívit výrobnu a prohlédnout si, jak se bazény vyrábějí. Pokud si zakoupíte bazén do velikosti 9 x4 m, bude vám dopraven kamkoliv v České republice. Společnost vám také bazén kompletně postaví, a to od vybagrování až po obložení bazénu dlažbou, kterou si sami vyberete. K tomuto kroku se rozhodla po zkušenostech s nekvalitní prací některých stavebních, což pak vrhá špatné jméno i na výrobce bazénu.