Boty Converse

Boty Converse to jsou legendární boty, která jsou trendy i po 90ti letech na trhu.

Mezi nejoblíbenější modely Bot Converse se řadí kotníčkové boty, které mají široké spektrum barev, odstínů a vzorů. Tento populární model bot se původně vyráběl pro basketbalisty a právě jeden z basketbalistů – Chuck Taylor proslavil tyto boty a zasloužil se o to, že se začaly nosit po celém světě. V sortimentu samozřejmě najdete i nízké boty.

Firmu založil Marquis Converse a to více než před 100 lety. Symbolem této značka je logo s pěticípou hvězdu. Původně se firma Converse zaměřovala na výrobu gumových podrážek pro různé druhy obuvi.

Až později se začala specializovat na výrobu bot na tenis a basketball.

Tip na článek  Prodejní automaty

V současné době spadá značka Converse pod firmu Nike, kterou společnost v roce 2003 odkoupila.

Boty této značky jsou velice kvalitní a cena těchto bot je nízká, proto si je může dovolit koupit téměř každý.

Značka Converse to nejsou jenom boty. Pod touto značkou najdete také: hodinky, peněženky, tašky, tkaničky, trička, mikiny, kabelky, džíny atd.

Boty Converse se staly módním hitem především mladých lidí. Teniskové trendy se neustále mění  a procházejí obnovou, ale právě boty Converse se neustále drží na předních pozicích

S touto značkou budete in nejen ve škole, ale i ve městě nebo na diskotéce.

Stylové boty Converse často staví originalitu svého designu ve spojení s nějakou slavnou osobností. Například vznikly tenisky na počet Michala Jacksona. Boty Converse jsou také často propagovány ve filmech – Pomáda, Kill Bill, Hra smrti a další.

Tip na článek  FACTORY OUTLET - značkové boty, oblečení a doplňky