Cateringové služby

Chystáte-li se uspořádat firemní večírek nebo snad jinou akci, tak Vás jistě bude tento článek zajímat. Pokud si chcete připravovaný večírek pro Vaše přátele užít s nimi a netrávit přitom spousty hodin v kuchyni, tak neváhejte a navštivte webové stránky www.cateringrauty.cz , díky nimž ušetříte nejen svůj čas, ale také starosti s přípravou jídla a pití.

Klíčem k úspěchu každé akce je správný výběr cateringové společnosti. Jen správně zvolená firma Vám zajistí kompletní servis na míru.

Společnost, která Vám zajistí kompletní servis v oblasti gastronomických služeb najdete na webových stránkách www.cateringrauty.cz , které provozuje firma PIXOLO s.r.o. Tato společnost působí na našem trhu již řadu let a spolupracují s těmi nejlepšími profesionály.Tato společnost poskytuje cateringové akce nejen na firemních akcích, ale i na soukromých večírcích.

Zajímavou součástí akce je barman show, ve které shlédnete skvělé triky v míchání nápojů, triky se šejkrem, skleničkami a láhvemi. Specialisté cateringu Vám zajistí vše dle Vašeho přání a snaží se vyjít každému klientovi individuálně vstříc.

Catering není jen příprava občerstvení, ale též upravená tabule, usměvavé hostesky a ochotní číšníci. Jídlo by mělo vypadat poutavě, zajímavě, atraktivně a chutně.

Součást cateringové akce je nejen výroba a servis občerstvení, ale též výběr vhodné prostředí pro akci, zajištění hostesek a číšníků, květinová výzdoba, ozvučení místnosti, technické vybavení a doprava po celé ČR.

Firma Pixolo s.r.o. nabízí i další související služby jako například taneční a hudební vystoupení, módní přehlídky, sportovní akce, program pro děti, karaoke párty, moderátory, mobilní casino a mnohé další.

Tip na článek  Dlouhá videa pro potěšení

Velmi lákavou nabídkou je možnost uspořádání celé vaší firemní akce a to od A až po Z.

Tato firma Vám zajistí jak exkluzivní prostory pro Vaši akci, tak Vám sestaví dle vašich požadavků menu, dále pak zajistí ozvučení a osvětlení,účinkující  a především Vám připraví atraktivní program.

Pokud se rozhodnete, může Vaši oslavu obohatit o umělecká vystoupení, jelikož firma Pixolo s.r.o. zastupuje desítky umělců a uměleckých skupin. 

V nabídce cateringových služeb mimo jiné naleznete i akci zvanou Bar Catering. Profesionální tým barmanů Vám nabídne opravdu atraktivní show, která jistě obohatí každou akci a dodá jí ten správný šmrnc. Při této akci je kladen velký důraz na hygienu a profesionalitu týmu.

Tato společnost Vám jistě zajistí nezapomenutelný zážitek a vykouzlí z Vašeho večírku atraktivní show.