Dejte šmrnc svým nehtům!

tookapic / Pixabay

Každá žena se o sebe ráda stará. Ráda si obleče něco hezkého na sebe, obuje krásné boty a nalíčí svoji tvář. A kromě oblečení, kabelek a účesů milujeme i manikúru a současné trendy. A současným trendem v manikúře jsou přírodní a dokonale upravené nehty. V následujícím článku vám přinášíme tip na elegantní a moderní manikúru.

Ne každý z nás má čas chodit pravidelně do salónů krásy a manikúru si nechat dělat od profesionálů. Přesto chce většina z nás vypadat dobře, a tak si manikúru děláme aspoň sami doma. Pokud i vy patříte mezi ty, co nestíhají a dělají si manikúru sami doma, pak pro vás máme tip. A tím je novinka v podobě laků ENII WEEK POLISH.

Jednoduchý a jedinečně krásný

ENII WEEK představuje lak na přírodní nehty, který v sobě skloubí jednoduchost a jedinečnou krásu. K laku se váže snadná aplikace i snadné odstraňování. Lak ENII WEEK je trvanlivý a odolný. Na vašem nehtu vydrží bez poskvrnky minimálně po dobu jednoho týdne. Nehty tak budou vypadat skvěle po dobu 7 až 10 dní. Celou dobu budou vynikat dlouhotrvajícím leskem, neolupují se a kryjí rovnoměrně.

Tip na článek  Jak na zlepšení erekce? Vyvarujte se stresu i cigaret

Jak lak nanést a odstranit?

S lakem ENII WEEK POLISH je vše snadné. Lak se velmi snadno nanáší. Stačí tenká vrstva a váš nehet získá dokonalý vzhled. Na zaschnutí laků nepotřebujete UV lampu. Lak pohodlně zatvrdne i na denním světle. Po nanesení lak vydrží déle jak týden krásně lesklý a celistvý. Jakmile však budete chtít lak odstranit, stačí jej jednoduše odlakovat běžně dostupným acetonovým odlakovačem. Nemusíte jej dlouho drhnout a poničit si tak povrch svých přírodních nehtů.

Výhody laků ENII WEEK

Laky na přírodní nehty vám poskytují širokou škálu výhod. Počínaje snadnou a rychlou aplikací, dlouhodobou trvanlivostí a odolností. Skvělé je, že lak je hyporalergenní a tedy vhodný pro alergiky, kojící i těhotné ženy. Jsou velmi šetrné, a tak se hodí i pro přírodní nehty. Navíc nabídka laků je skutečně pestrá, a tak si zajisté vyberete barvu a odstín, který vám bude svědčit.