Online Shop Shopping Business  - PabitraKaity / Pixabay

E-shop na míru s minimální investicí? Jde to a je to snadné

Přemýšlíte nad tím, že byste se vrhli do vod internetových e-shopů? Pak vás dost možná odrazují nejrůznější krabicová řešení, která mají v zásadě podobu pouhých šablon. I když se tedy tváří, že s nimi můžete provádět cokoliv, ve skutečnosti stejně nakonec skončíte u několika málo předloh, jež se od sebe liší jen vizuálně.

Ovšem na trhu existuje i mnohem univerzálnější a personifikovanější e-shopové řešení. Takové, které dá prostor vaší invenci i představám. Sami si odpovězte na otázku: jak by se vám líbilo navrhnout si vlastní e-shop prostřednictvím jednoduchého editoru?

Řešení na míru přesně podle vás

Takovou možnost dává svým klientům český projekt Tipmarker. Editor i všechny jeho funkce byly dlouhodobě testovány a upravovány tak, aby si  s nimi dokázal poradit úplně každý. Nastavit si tak můžete úplně vše:

  • produkty,
  • dopravce a platby
  • i komunikaci s konkrétními zákazníky.

Samozřejmostí je také podrobný průvodce celým systémem (samozřejmě zdarma), který vám pomůže se vším potřebným. A pokud by to přece jenom nestačilo, můžete využít i zákaznickou podporu prostřednictvím on-line chatu přímo na stránkách Tipmarker.cz.

Vyberte si šablonu pro váš eshop

Šikovné balíčky pro vaše cíle

Nezáleží na tom, zda se ve světě e-shopů teprve rozhlížíte, nebo zda už patříte k veteránům a chcete svůj projekt posunout dál. Tipmarker má řešení pro všechny. Jednotlivé licence se od sebe liší množstvím přidaných produktů, podstránek, ale i možných e-mailových adres. Platit tak budete vždy jen za to, co doopravdy využijete. A postaráno je i o administraci, fakturaci, export do nejznámějších zbožových srovnavačů apod.

Tip na článek  Hledáte efektivní způsob kontroly při výrobě? Vsaďte na klasické kalibry a měřidla

Svůj levný e-shop si tak pořídíte za pár minut. A co je ještě lepší, nikdy nebudete muset platit za žádné doplňky ani rozšíření. Ty má pro vás Tipmarker.cz připraveny vždy zdarma. Ověřte si, jak je vše kouzelně jednoduché a vyzkoušejte si editor přímo na stránkách. Věřte nám, že poté se už nikdy s žádným obyčejným šablonovým řešením pro e-shop nespokojíte.

Jde o nápadité řešení, které vyjde vstříc opravdu všem. Jednotlivé balíčky své uživatele neomezují funkčností, ale pouze množstvím prvků, které do nich lze přidat. A vyjma měsíčního paušálu neplatíte nic navíc, takže podnikání můžete rozjet už za pár stovek.

Ukázka z administrace eshopu
Ukázka z administrace eshopu