Elektronická cigareta

V poslední době se staly velice populární novinkou elektronické cigarety. Nejenže jsou méně škodlivé než obyčejné cigarety, ale díky nim neobtěžujete okolí cigaretovým kouřem.

Kouřením elektronické cigarety nevdechujte žádný dehet, což je veliká výhoda. Můžete si jí sebou vzít i do nekuřáckých restaurací nebo na jiná místa, kde je kouření cigaret zakázáno.

Z elektronické cigarety vychází  pouze pára a to bez zápachu a škodlivin.

Mnozí si pořizují tuto cigaretu také z důvodů, že se chtějí odnaučit kouřit.

Díky velice šikovné regulaci si můžete navolit množství nikotinu, tím snižovat dávky a po nějakém čase přestat kouřit úplně. 

Elektronická cigareta Vám také ušetří značnou část peněz. Vyjdou totiž daleko levněji než klasické cigarety. Elektronická cigareta vypadá stejně jako klasická, ale funguje na baterie a plní se patronami, které obsahují pouze nikotin.

Tip na článek  Akční letáky

Princip kouření elektronické cigarety je takový, že když potáhnete z elektronické cigarety, tak se atomizér zahřeje na vysokou teplotu a začne se vypařovat původně tekutá náplň, kterou kuřák vdechuje do plic.

Klasické cigarety obsahují dehet a desítky různých rakovinotvorných látek, jedů a chemikálií. Přejděte na zdravější metodu kouření a uvidíte sami, že je to velice povedená cigareta.