Expresní oprava laku

Pokud si na svém plechovém miláčkovi poškrábete lak, může to být velmi mrzuté. Touto nepříjemnou zkušeností si prošel snad každý motorista. Nemusí to být nutně pouze jeho vina, na vině může být například i vandal, který prochází okolo vašeho vozu a prostě se mu znelíbí.

Dalším častým místem činu na odření laku jsou typicky městská parkoviště či parkoviště u hypermarketů. Neobratný řidič z vedlejšího stání tak může při parkování či odjezdu lehce škrtnout o váš vůz a nehoda s lakem je na světě. Oprava laku není levnou záležitostí a pokud “zloduch” není přistižen, je pravděpodobné financování z naší kapsy.

Hlavním problémem klasických autolakoven je čas. Nejen že na přijmutí zakázky často musíme čekat, ale i vyřízení zakázky je otázkou několika dnů. A jsou to dny, kdy nemáme k dispozici vůz, což pro spoustu lidí může být vražená kombinace. Pro mnoho lidí je auto životně důležité – ať již pro firemní využití nebo osobní život.

Z této situace ale máme úniku. Existují totiž autolakovny, které provádí tzv. expresní lakování aut. Velkou výhodou je opravdu slovo expresní – do hodiny máte poškozený díl znovu nalakovaný a poničené místo vypadá jako nové. U expresních lakoven ale musíme bazírovat na kvalitě – velmi oblíbenou a doporučovanou firmou je například Express lakovna s provozovnami v Praze a Brně. Obě pobočky jsou zákazníkům otevřeny každý den včetně víkendů, otevírací čas je od 8 do 20 hodin. Oprava laku tak může přijít i velmi rychle, abyste stihli poškozený vůz vrátit v pořádku.

Pro expresní lakování je totiž velmi důležitá technologie – Express lakovna používá speciální technologii vyvinutou v Německu, která celý proces zrychluje z hlediska montáže. Pro nalakování není potřebné provádět demontáž jednotlivých dílů. Vzhledem k tomu, že firma stráví lakováním podstatně méně času a nemusí provádět kompletní demontáž, je i výsledný účet za služby lakování podstatně nižší, než byste byli zvyklí v běžných autolakovnách. Průměrné express lakování vychází skoro o 80 procent levněji.

Pokud někdo vidí slevu 80 procent, vyvolá to v něm rozporuplné pocity o kvalitě. V případě Express lakovny se však není čeho bát. Zaručena je 100 procentní kvalita a navíc je na poskytnuté služby nabízena samozřejmě i záruka. Opravované místa jsou na první pohled k nerozeznání. Poskytovaná dlouhodobá záruka na lakování aut zajišťuje garanci zhotovitele o kvalitě díla.

Pokud tedy nechcete na nový lak čekat bez auta několik dní, využijte služeb expresní autolakovny. Nový lak totiž váš vůz dostane na kterýkolik poškozený díl do jedné hodiny od přistavení vozu. Cílem je samozřejmě spokojenost zákazníka, proto profesionální odborníci z firmy jsou schopni vytvořit i jakékoliv přání na míru. A to za nejnižší cenu na trhu. A proč nešetřit, když se to přímo nabízí.