Hledáte opravdového elektro specialistu?

Sháníte elektro zařízení? Chcete si prohlédnout nabídku z pohodlí domova? Nabídka internetových obchodů je široká a vy už se v ní přestáváte orientovat? Navštivte stránky levneELEKTRO.cz a jednoduše a pohodlně vybírejte ze široké škály produktů.

Internetový obchod levneELEKTRO.cz provozuje společnost ELEKTRA PC s.r.o. Jedná se o ryze českou společnost, která působí na českém trhu již od roku 1992 ajejich internetový obchod levneELEKTRO.cz je spuštěn od roku 2004. Již od počátku se specializuje na prodej elektroniky a elektrospotřebičů pro domácnost. V letech 2009 a2010 obdržela prestižní ocenění Štiky českého byznysu, kde vždy obsadila 1. místo v Jihočeském kraji. Své služby poskytuje pro Českou republiku, ale i Slovensko a plánuje rozšíření působnosti i do dalších států. V současnosti se tento elektro specialista řadí mezi 3 největší internetové prodejce s elektrospotřebiči pro domácnost.

Ve své nabídce má širokou škálu elektro produktů od mnoha světových značek. Nabízené zboží je přehledně rozděleno podle kategorií, kde je následně rozděleno ještě do podkategorií, abyste co nejvíc měli usnadněn výběr. Levné elektro pravidelně aktualizuje i akční nabídky, které jsou cenově velmi lákavé. Pokud hledáte vhodný dárek, ale nejste si úplně jisti výběrem, tak zvolte Dárkový certifikát, který je nabízen v různých hodnotách. Můžete tak obdarovat nejen své blízké, ale i obchodní partnery nebo dobré zaměstnance.

Doprava je zajištěna smluvními dopravci, kde si v případě možnosti jej můžete zvolit a její cena je do 149 Kč až do částky 399 Kč, která je však konečná a ani včetně příplatkových služeb (výnos do patra, sobotní doručení,…) nebude překročena! Úhrada zboží lze provést několika způsoby – hotově při převzetí (dobírka), platba na zálohovou fakturu, platební kartou nebo nákupem na splátky od společností Cetelem nebo Home Credit.