wallet, cash, pocket

Hledáte podnikatelský úvěr? Pomoci vám dokáže i podnikatelská nebankovní půjčka

Podnikání přináší mnoho výzev a jednou z nich je i zajištění finančních prostředků potřebných k rozvoji vašeho podnikání. Tradiční banky často kladou příliš vysoké nároky na potenciální žadatele, kvůli čemuž na bankovní úvěr dosáhne jen málokdo. Jako lepší volba se tak jeví podnikatelská nebankovní půjčka, s níž můžete jednoduše investovat do rozjezdu či rozvoje vašeho podnikání.

Dostupnější financování podnikání

Podnikatelská nebankovní půjčka v mnohých případech představuje jediný způsob, jak můžete rozjed své podnikání. Jednoduše tak získáte dostatečné prostředky na nákup zboží a pokrytí dalších počátečních nákladů. Hledání dostupných zdrojů financování však nemusí být tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Právě proto čím dál tím více podnikatelů přistupuje ke sjednání nebankovních půjček, jež jsou mnohem dostupnější než bankovní alternativy.

Podnikatelská nebankovní půjčka je však vhodná také pro investici do rozšíření podnikání, nákupu nového zařízení, financování marketingových kampaní nebo dokonce konsolidaci stávajících dluhů. Jelikož se bude jednat o podnikatelské úvěry, můžete v mnohých případech počítat i s výhodnějšími podmínkami, na které u běžných spotřebitelských úvěrů nenarazíte.

Tip na článek  Půjčka pro OSVČ je připravena pomoci v obtížných časech

Vyšší částky se zástavou nemovitosti

Jedním z nejvýhodnějších podnikatelských úvěru je nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti. Tento typ úvěru umožňuje získat vyšší částku peněz, aniž byste museli disponovat perfektní bonitou či vysokými příjmy. Běžně si tak můžete půjčit částky v řádu několika milionů korun, jež lze využít na koupi čehokoliv si usmyslíte.

Výhodnou nabídku nabízí například společnost Nebankovní finance. Ta nabízí nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti až ve výši 50 milionů korun a nízkou úrokovou sazbou. Kromě toho je společnost známá svým férovým jednáním a transparentními podmínkami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *