Hromadné slevy a nakupování

Se slevovými servery se na českém internetu doslova roztrhl pytel. Zpočátku jste mohli narazit pouze na slevy v Praze, časem se však přidala i další velká města – Brno, Ostrava a Plzeň.

Principem slevových serverů jsou hromadné slevové poukazy na služby, produkty i mimořádné zážitky. Sleva na určitý produkt je vyvěšena na daném serveru a ve chvíli, kdy si ji objedná určitý počet zákazníků, se zaktivuje. Cílem je tedy prodat daný produkt předem stanovenému počtu lidí. Zákazník tedy ocení slevu na daný produkt, pro obchodníka jde zase o skvělý marketingový tah. Velmi oblíbené jsou například hromadné slevy Praha nebo hromadné slevy Brno.

Hromadné slevy na Slevydnes

V současnosti najdete na českém internetu takové množství slevových serverů, že kdybyste měli procházet každý z nich a hledat nejzajímavější nabídky, nebudete již dělat nic jiného. Tento problém za Vás elegantně řeší portál Slevydnes, kde najdete veškeré hromadné slevy pohodlně na jednom místě. Nemusíte tak již procházet každý web samostatně, ale jednoduše si vyberete lokalitu, která Vás zajímá, a prohlížíte si slevové akce všech slevových serverů najednou. Ušetříte tak spoustu času, budete mít několikanásobně větší výběr a jako bonus velmi příjemné uživatelské prostředí. O nejzajímavějších slevách budete pravidelně informováni na Facebooku, kde můžete s ostatními uživateli rovněž diskutovat o výhodách daných slev.

Hromadné nákupy

Chcete také ochutnat vybrané lahůdky v některé vyhlášené restauraci, nechat se hýčkat ve wellness centru, odpočinout si při luxusní thajské masáži, využít služeb skvělého kadeřníka, formovat postavu na přístroji Power plate, projet se na bobové dráze nebo odjet na vysněnou dovolenou? Na www.slevydnes.cz stačí si vyfiltrovat hromadné slevy Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec anebo jakékoli jiné město ve Vašem okolí a najít tu nejvýhodnější slevu šitou Vám na míru.