Ideální místo pro svatbu? Může to být právě romantické prostředí hotelu Mlýn Karlštejn

Užijte si výhledy na malebnou krajinu při vašem romantickém pobytu. Nemusí to být pouze svatba, i když právě svatebními obřady je toto místo proslulé. Řada lidí zkrátka vyhledává okouzlující krajinu Českého krasu, kterým se klikatí Berounka. Pokud chcete svatbu v opravdu výjimečném prostředí, tak toto je rozhodně skvělá volba. Není to ale pouze krásná příroda, co vás sem přitáhne.

Veškeré zázemí na jednom místě

Pro každou svatbu je samozřejmě nutné, abyste měli vše dobře zajištěno. To vám je schopen poskytnout velmi pěkný hotel, který má s pořádáním svateb velké zkušenosti. Kromě pohádkové krajiny, do níž je hotel zasazen, patří Romantický hotel Mlýn mezi hotely u Karlštejna, kde najdete veškeré služby, které byste očekávali. V souvislosti s vaší svatbou to mohou být zejména:

  • propracovaná organizace svateb,
  • obřady pod širým nebem.
svatba, hotel, místo pro svatbu
Ideální místo pro svatbu? Může to být právě romantické prostředí hotelu Mlýn Karlštejn

Jak jsme již zmiňovali, za propracovanou organizací stojí hlavně dlouholeté zkušenosti s konáním svatebních obřadů. A protože tento hotel má romantiku už v názvu, tak můžete mít obřad pod širým nebem na přilehlém romantickém ostrůvku. Samozřejmostí je zázemí, které vám i vašim hostům může nabídnout hotelová restaurace, klimatizovaný salonek nebo letní terasa. Určitě si užijete svatební hostinu v party stanu.

Svatbu si můžete zpříjemnit také tradičními zvyky. Mezi oblíbené patří třeba projížďka ve svatebním kočáru, případně vypouštění bílý holubic. Ve spolupráci s místním zooparkem se můžete nechat vyfotit také s mláďaty bílého tygra.

hotel, svatba, restaurace
Veškeré zázemí na jednom místě

Ubytování v luxusu

V tomto hotelu samozřejmě najdete také svatební pokoje. Zamilované páry mohou využít nadstandardně vybavených svatebních pokojů, které vám ubytování v okolí hradu Karlštejn ještě více zpříjemní. Svatební noc tak strávíte třeba na luxusních a pohodlných italských matracích, pokoje jsou moderně vybaveny a je zde dokonce prosklená koupelna s volně stojící vanou.