Identifikační pásky na ruku jsou efektivní

Pořádáte velkou akci a potřebujete mít přehled o návštěvnících? Chcete odlišit platící návštěvníky nebo plnoleté návštěvníky? Díky identifikačním páskám na ruku to je velmi snadné a budete mít o všem přehled!

Pásky na ruku neboli rozlišovací náramky jsou velmi populární. Sice vypadají jako papírové, ale zdání klame, protože se jedná o kvalitní polypropylen, který je navíc perforovaný, takže jej nelže rozdělat a opětovně použít. Tyto identifikační pásky na ruku se hodí pro pořádání různých akcí. Snadno tak rozlišíte návštěvníky, kteří řádně zaplatili, ale chtějí se vyvětrat, nebo si barevně můžete odlišit i mladší návštěvníky, kterým například ještě nebylo 18 let. Lidé s vybranou barvou rozlišovací pásky na ruku tak na baru nedostanou alkohol, ale mají nárok pouze na nealkoholické nápoje.

Identifikační pásky na ruku využívají nejen pořadatelé větších kulturních akcí, ale například i hotelů. Snadno si tak odliší ty, kteří jsou u nich ubytovaní a mají pití a jídlo v ceně pobytu. Nemůže se tak stát, že by se na úkor ostatních najedli cizí. Vybírat si navíc můžete ze široké nabídky identifikačních pásek na ruku, které si můžete vybrat v libovolné barvě či libovolném barevném provedení. Samozřejmostí je i volitelný potisk a logem a názvem vašeho klubu. Tyto rozlišovací náramky pak mohou sloužit i jako reklama, protože si je návštěvníci mohou nechat i do druhého dne. Díky rozlišovacím páskám na ruku také nemusíte řešit tzv. vrácenky, kdy se návštěvník chce z klubu na chvíli jít vyvětrat a vy pak řešíte, jestli je vrácenka jeho nebo mu ji někdo venku předal.

Tip na článek  Svatební šaty

Rozlišovací náramky najdou široké využití. Především se jedná o vstupenky do klubu či na kulturní akce. Jelikož mají rozlišovací náramky číselnou řadu, snadno si tak zjistíte, jaká byla návštěvnost. Zjistit si tak můžete i počet lidí navštěvujících váš klub mladších 18 let. Rozlišovací pásky na ruku poskytují mnoho výhod a navíc jsou levné. Nemusíte se tak obávat velké investice, která by se vám nemusela vrátit. Doslova za pár korun pořídíte dokonalou evidenci v podobě identifikačních pásků na ruku, která navíc nejde jen tak obalamutit. Kdo zaplatí vstup, tak ten si pak může užívat výhod a navíc se například i projít ven.