black and brown tire lot

Investice s 10% jistým zúročením za krátkou dobu? Vsaďte na korporátní dluhopisy

Dluhopisy patří k oblíbené formě investic. Jsou totiž bezpečné, mají jasně stanovené podmínky zúročení a návratnost. Oproti hojně známým státním dluhopisům je však třeba pro rychlou a výnosnou investici zvolit dluhopisy korporátní. Ty totiž mají mnohem vyšší zúročení a také výrazně dřívější návratnost investovaných peněz. Pokud přemýšlíte o tom, že byste si nějaký ten korporátní dluhopis zakoupili, zvažte investici s Uniprospe.eu – firmou, která se zabývá likvidací odpadních pneumatik pomocí pyrolýzy.

Peníze bez bankovních koleček

Položili jste si otázku, proč vlastně firmy vystavují dluhopisy namísto toho, aby získaly úvěr od bank? Odpověď je poměrně jednoduchá – schvalování velkých firemních úvěrů je složitý proces, během kterého banka zkoumá a vyhodnocuje rozsáhlou analýzou bonitu dlužníka, což je administrativně i časově náročné. A to je právě ten zásadní důvod, proč je pro firmy značně jednodušší a rychlejší, pokud využijí možnosti zajištění potřebných financí pro vlastní rozvoj prostřednictvím dluhopisů – což potvrzuje i společnost Uniprospe.

Zhodnoťte své finance téměř o 10 procent

Je třeba ještě uvést na pravou míru, že korporátní dluhopisy sice mohou – v porovnání s těmi státními – představovat větší riziko, jelikož nejsou jištěny státem. Ve srovnání s akciemi jsou však mnohem bezpečnější – a zvolíte-li prověřenou firmu, nemusíte se o své peníze obávat. Již zmíněná investice s Uniprospe.eu, která využije získané prostředky z vydaných dluhopisů na dofinancování potřebné technologie pro uvedení projektu do provozu, představuje skvělý způsob rychlého zhodnocení vašich úspor, jelikož nabízí zajímavé podmínky: pevný úrok 9,5 % p.a. s výplatou každých 6 měsíců a splatnost vložené částky v horizontu jednoho roku. Během pouhých 12 měsíců tak zhodnotíte každých investovaných tisíc korun o 95 Kč.

Tip na článek  3 tipy, jak vybrat tu správnou klimatizaci do bytu

Chcete-li tedy objevit svět investic a rozhodujete se, kam své peníze bezpečně investovat, může být investice s Uniprospe.eu tím správným řešením. Díky krátkodobým dluhopisům této firmy máte jistotu, že své peníze získáte zhodnocené za krátkou dobu zpět, a tak je můžete zase investovat dále, třeba do dalších výhodných dluhopisů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *