Investiční stříbro a zlato

Rádi byste investovali a nevíte, kam přesně peníze uložit? Nechcete o vložené peníze přijít a rádi byste, aby se pravidelně zhodnocovaly? Nakupte si investiční zlato, stříbro či jiné drahé kovy, které se v ceně nepropadají!

Společnost Bessergold.cz je pražskou pobočkou německé společnosti Bessergold.de. Prodává investiční kovy, přičemž nejoblíbenější je investiční zlato a investiční stříbro. K dispozici jsou vám ale i další drahé kovy, které pomohou cenu vložených peněz zvýšit nebo alespoň ochránit před inflací. Nakupte si investiční drahé kovy podle vašich požadavků a těšte se na neustálé zhodnocování na trhu drahých kovů.

Nakoupit můžete investiční zlato i investiční stříbro online, kdy cena za jednotlivé kovy se aktualizuje každých 10 minut na základě aktuální spotové ceny na komoditním trhu a na základě aktuálního kurzu koruny a eura. Cena za tyto komodity je závislá na čase vložení tohoto zboží do nákupního košíku a následně je potvrzena i objednávkou ve formě faktury. Vybrané investiční zlato či investiční stříbro si můžete nechat zaslat na vaši adresu nebo si jej můžete vyzvednout osobně v Praze na Václavském náměstí 17.

V případě zájmu o investiční stříbro je dobré jej nakoupit v Drážďanech v pobočce společnosti Bessergold.de, protože v Německu se na něj vztahuje nižší sazba DPH. Naopak investiční zlato je od DPH osvobozeno, čili jej libovolně můžete nakupovat i v České republice. Dodavatelé drahých kovů jsou prověřeni a figurují na seznamu Good Delivery List, čímž je zaručena jejich celosvětová likvidita. Investiční zlato, stříbro i drahé kovy jsou i zpětně vykupovány, kdy u každého produktu je uvedena výkupní cena. Vyberte si investiční zlato, stříbro či jiné drahé kovy u společnosti Bessergold.cz a nakupujte od skutečného odborníka na tuto oblast!