Cost Calculator Euro Dollar Money  - geralt / Pixabay

Jak ušetřit za energie? Odpovědí jsou moderní alternativy!

Hrozíte se pokaždé, když vám domů dorazí faktura za elektřinu či plyn? A co teprve ty nehorázné doplatky s extrémně krátkou splatností, které musíme uhradit, když to se spotřebou – jak se tak lidově říká – „přepískneme“? Neustále rostoucí ceny energií nás nutí hledat jiné alternativy, které by dokázaly ušetřit nějakou tu korunu z rodinného rozpočtu. Řada osob se v tomto případě obrací na výrobce a prodejce tepelných čerpadel a kotlů. Je-li to i váš případ, pak pro vás máme jeden konkrétní tip na společnost, která se zabývá dodávkou a montáží klimatizace, kotlů a tepelných čerpadel té nejvyšší kvality. Společnost nese název Solarex a na našem trhu působí již více, než 10 let. Pojďme se podívat, jaké výhody svým zákazníkům nabízí a proč oslovit právě ji!

10 let zkušeností, německá kvalita a odborné poradenství

Společnost razí tři základní zásady, mezi které patří kvalita, odbornost a rychlost dodávek i samotných montáží. Tepelná čerpadla pocházejí z dílny německého výrobce, kotle na uhlí Benekov se pak mohou pochlubit dlouhou životností a maximální kvalitou materiálů použitých k jejich výrobě. Společnost mimo jiné dodává a montuje také klimatizace, jež oceníte nejen v létě, ale i sychravé zimě. Dodávka a montáž čerpadel probíhá zejména v Praze, Plzni, Lounech, Chomutově, Rakovníku a okolí.

Tip na článek  Potřebujete přestěhovat? Obraťte se na odborníky!

Solarex dbá na maximální odbornost svých pracovníků, kteří jsou vám k dispozici s radou, ale i pomocí. Důraz je zde kladen také na přijatelné ceny, krátké dodací lhůty i individuální přístup k zákazníkovi.

Jak ušetřit zajímavé částky?

Pokud chcete na vytápění doopravdy ušetřit, zaměřte svůj zájem na kotle na dotaci, případně na již zmíněná tepelná čerpadla, která dokáží ušetřit 80% potřebné energie pro vytápění a ohřev teplé užitkové popřípadě i bazénové vody. Tepelná čerpadla navíc respektují životní prostředí a přesto, že využívají solární energii, nejsou závislá na ročním období. V případě dotazů či dalších informací, neváhejte kontaktovat zástupce společnosti Solarex.