Kde sehnat kvalitní krmivo pro své mazlíčky?

werner22brigitte / Pixabay

Máte domácí mazlíčky, pejska nebo kočičku, které nade všechno milujete? Tak jim pravděpodobně chcete dopřát to nejlepší – pamlsky, hračky a vyváženou stravu. Jenže co to vlastně vyvážená strava je a kde se dá sehnat?

Kvalitní krmiva jsou pro vaše domácí mazlíčky velmi důležitá. Dokonce již bylo prokázáno, že existuje přímá závislost mezi kvalitním krmivem a délkou života. Proto bychom se při výběru krmiva neměli spoléhat na reklamu, ale měli bychom dát raději na doporučení a prokazatelných kvalitách daných výrobků, například na základě složení.

Jak vypadá kvalitní krmivo?

Při výběru krmiva bychom se také měli oprostit od chuti krmiva. Samozřejmě, že je potřeba, aby krmivo vaše zvířátko granule jedlo. Na druhou stranu nemusí být granule pro kočky či granule pro psy zcela nejchutnější. Většinou totiž nefunguje přímá úměra mezi kvalitním krmivem a jeho chutí. Ve skutečnosti je tomu naopak. Zvířatům chutnají právě ta méně kvalitní krmiva.

Kvalitní strava by měla obsahovat převážnou část živočišných bílkovin, živočišných tuků a sacharidů. Zvířecí strava by měla mít nulový obsah obilovin a taktéž by neměla celkově obsahovat rostlinné bílkoviny.

Tip na článek  Jezdecké potřeby

Kde kvalitní krmivo sehnat?

Kvalitní krmiva pro kočky a kvalitní krmiva pro psy seženete na internetovém obchodě Zveros.cz. Díky internetovému obchodu si můžete krmivo objednat online a získat tak pamlsky pro své mazlíčky již do druhého dne od objednání. Na stránkách Zveros.cz najdete ta nejkvalitnější krmiva pro vaše pejsky i kočičky. Tato krmiva splňují výše uvedené požadavky pro vyváženou stravu. Vaši domácí mazlíčci tak získají vše, co potřebují pro vynikající zdraví vašich kamarádů.

Zveros.cz nabízí značky, jako jsou Acana, Orijen či Brit. Některé z těchto značek nejsou možná nejznámější. Na druhou stranu jsou mnohem kvalitnější a poskytují daleko vyváženější stravu. A kdybyste náhodou nebyli spokojeni, pak svoji objednávku můžete reklamovat a zboží, se kterým nejste spokojeni, tak vyměnit za jiné.