Kde v Brně sehnat kvalitní nábytek?

Stěhujete se a sháníte postel, pohovku či matraci a rošt? Nebo rekonstruujete a chcete si pořídit nové? Není nic jednoduššího než navštívit stránky společnosti Ustohal a prohlédnout si jejich nabídku!

Společnost Ustohal je ryze česká společnost, která na našem trhu působí již od roku 1990. Vznikla v Brně jako malá dílna, která se zaměřovala na výrobu postelí. Díky své oblíbenosti a neustálému zájmu zákazníků se rozšiřovala a nyní disponuje i velkými výrobními prostory v Kuřimi u Brna. Za svoji dlouholetou působnost na našem trhu nasbírala mnoho cenných zkušeností a také referencí od zákazníků. Díky tomu nyní nabízí širší škálu výrobků, které jsou určeny pro širokou veřejnost. Nábytek Brno tak svým zákazníkům může poskytnout vysokou kvalitu svých výrobku, která je neustále zdokonalována.

Výroba nábytku využívá nejmodernější technologie

Poskytnou ten nejvyšší komfort a dlouhou životnost. Samozřejmostí je používání zdravotně nezávadných materiálů a také využívání těch nejpřísnějších testů kvality. Výroba nábytku Brno navíc může nabídnout velmi osobní přístup k zákazníkům, kdy se maximálně snaží vyhovět jejich přáním a požadavkům. Spokojený zákazník je přece základem úspěchu a nejúspěšnější reklama je ta, kterou podají právě ti spokojení zákazníci. A právě díky spokojeným zákazníkům mohl nábytek Brno doslova expandovat do 120 prodejen po celé České i Slovenské republice.

Tip na článek  Jak vybrat vánoční osvětlení, které vytvoří dokonalou atmosféru?

Nábytek Brno specializující se na postele, se kterými začínali, ale i na čalouněný nábytek vám nabízí širokou škálu svých produktů. Kromě všech druhů postelí vám nábytek Brno poskytne i na padesát druhů čalouněného nábytku. Jedná se například o dvoulůžkové postele, jednolůžkové postele, rozkládací pohovky, sedací soupravy, křesla i matrace. Veškerý sortiment si můžete prohlédnout i v showroomu společnosti, který je umístěn v Horově ulici v Brně.

Vybrat si tak můžete například velmi žádané výrobky, jako jsou například válenda KLIO s úložným prostorem a volitelnou volně vloženou matrací, lenoškou OTOMAN LUX disponující odnímatelným podhlavníkem, dvoulůžkem NEMESIS či ASTERIA, luxusním dvoulůžkem MORFEUS či velmi žádanými rozkládacími pohovkami GAIA, CUBE či METIS. Nabídka je opravdu široká, tak neváhejte s vyberte si i vy nové vybavení do domácnosti.

 

Komentáře nejsou povoleny.