Když přilepit, tak důkladně

Prakticky každý den řešíme situace, kdy něco potřebujeme připevnit k něčemu jinému. Doma, v kanceláři, na cestách, kdekoliv jinde. Někdy pomůže obyčejný provázek, někdy kancelářská sponka a někdy potřebujeme kvalitní lepidlo či suchý zip.

Lepidel a lepicích pásek je na našem trhu velká řada. Existují lepidla levná, ale i lepidla dražší. První a nepříliš rozumný princip úvahy může vést k tomu, proč za lepidlo dávat o pár korun dráž, když si tady ve výprodeji můžu koupit super lepidla za pár korun. Naše nadšení ale většinou vyprchá ve chvíli, kdy zjistíme kvalitu vytvořeného spoje.

Proto zkušení doporučují vybírat pouze kvalitní lepidla. Například lepicí pásky od špičkového dodavatele 3M splňují kvalitativní parametry na jedničku a zároveň nabízí rozumnou cenu. Světový dodavatel kancelářských potřeb 3M má svoje výrobky vyzkoušené v dlouholeté praxi po celém světě.

Tip na článek  Přírodní kosmetika nabízí nejvyšší kvalitu
3M

3M vyrábí lepicí pásky pro všechny situace. Na výběr se nám dostanou klasické jednostranné pásky či oboustranné lepicí pásky. 3M je také významným dodavatelem pro oblast textilního průmyslu, kam dodává kvalitní suché zipy.

Lepicí pásky od 3M se nabízejí v různých provedeních a nacházejí tak poměrně široké uplatnění. Jednostranné pásky lze použít nejen na klasické lepení, ale například také na utěsňování, označování, maskování či jako ochrana povrchu. Oboustranné pásky se díky extrémně pevným spojům za využití značkových lepidel používají i jako náhrady šroubů, nýtů či svárů.