Konference

Konference – novinky v oblasti HR

Konference
geralt / Pixabay

Zajímáte se o HR? Chcete být v obraze a mít přehled, jaké novinky lze očekávat v nadcházející době? Tak určitě neváhejte a zúčastněte se HR konference 2014 – Odvážné HR!

HR konference od společnosti MotivP jsou velmi oblíbené, o čemž svědčí i neustále se zvyšující počet účastníků. Konference mají náboj, zajímavá témata a ještě více zajímavé přednášející. Vždy se jedná o odborníky, kteří se rozhodně mohou podělit o své jedinečné zkušenosti z oboru. Letošní konference je zaměřena na proměny HR, na to jak být inovativní, flexibilní a zároveň na to, jak být HR partnerem pro business. Základem úspěchu je odvaha. A právě odvaha je letošním hlavním tématem a podle toho je letošní konference nazvána – Odvážné HR.

Společnost MotivP, která konferenci pořádá, je přední poradenskou a vzdělávací společností mající významné postavení na českém a slovenském trhu. Vůdčí osobností je respektovaný odborník František Hroník – odborník na psychologii práce. V nabídce společnosti naleznete optimální řešení ve firemním vzdělávání, online vzdělávání, poskytuje assessment a development centrum, ale i psychodiagnostiku, individuální koučink či rozmanité HR poradenství na míru.

Tip na článek  Na grafické práce přizvěte odborníky: Víme, kde je hledat!

V loňském roce byla hr konference na téma Emoce! Motivace! Engagement! Zúčastněným poskytla plno hodnotných informací, především jak zvládat emoce své i druhých, protože se jedná o podstatnou manažerskou dovednost příštích let. Důležité je, aby emoce byly na vaší straně, nikoliv naopak. Emoce poskytují mnoho energie, ale je potřeba tuto energii mít na vlastní straně.

HR konference od MotivP nabíjejí účastníky energií, mají skvělou atmosféru a jasné souvislosti. V minulosti se účastníci mohli přesvědčit o tom, že mnohdy předpověděly vývoj v této oblasti a stejné tomu může být i letos. Důležité je nepodcenit budoucí trendy a zjistit co nejvíce o tom, kterým směrem by se HR mohlo vyvíjet.