Koupil jsem si ojeté vozidlo v nejznámějším autobazaru. Prozradím vám, jaké mám s AAA Auto zkušenosti

DarkoStojanovic / Pixabay
V současné době je nákup automobilu velmi skloňovaným tématem. Lidé se dostávají z ekonomické krize, což se podepisuje i na zvýšené prodejnosti vozidel. Před nedávnem jsem se koupí automobilu zabýval i já sám, neboť Škoda Felicia dosloužila. Po posledním ujetém kilometrů na staré dobré klasice se přede mě postavila otázka, zda si koupit nový model či investovat do ojetiny. Jelikož nové vozidlo ztrácí na hodnotě téměř okamžitě po zakoupení, rozhodl jsem se pro ojeté auto.

V první řadě jsem hledal vhodný autobazar. V Brně působí spousta autobazarů, a proto byl výběr poměrně těžký. Kladl jsem si otázky, zda vstoupit na pozemek malého, nicméně neznámého autobazaru, nebo vsadit spíše na kvality ověřeného prodejce. Nakonec jsem se rozhodl autobazar, který dominuje nejen v moravské metropoli, ale na celém tuzemském trhu.

Obrátil jsem se na AAA Auto

A jaké jsem měl s AAA Auto zkušenosti? Pokud bych měl odpovědět pouze jedním slovem, tak byl řekl, že dobré. Ale návštěvu autobazaru vám rozvedu trochu podrobněji. Jakmile jsem vkročil do areálu autobazaru, uchvátila mě pestrá nabídka vozidel různých cenových kategorií. Stanovil jsem si limit na 250 000 Kč. Toužil jsem po reprezentativním vozidle s rokem výroby alespoň 2012, které poskytne komfortní vožení i na delších trasách. Dále jsem požadoval optimální spotřebu paliva a co nejatraktivnější vybavenost interiéru.

Tip na článek  Čím dál tím více lidí propadá kouzlu karavaningu. Pokud i Vy patříte mezi ně, tak čtěte

Jelikož jsem rád středem pozornosti, chtěl jsem auto, které jen tak někdo nemá. Obchodník mi poradil, že se mám podívat na nabídku vozidel Chevrolet Cruze. A ještě že jsem obchodníka poslechl, protože v mém okolí je takových vozidel málo. Chevrolet Cruze (rok výroby 2012) mě vyšel na 230 000 Kč. Ojetý automobil měl najetých necelých 40 000 kilometrů, a proto byl ve velmi dobrém technickém stavu. Po zkušební jízdě jsem neváhal a v Chevroletu jsem odjel domů.

Vyzdvihl bych vstřícnost personálu, pestrou nabídku vozidel a přijatelné ceny. Jakýkoliv dotaz mi byl zodpovězen. I když jsem se na AAA Auto obracel měsíc po zakoupení automobilu, bylo mi ve všem vyhověno.