Kupte si robota Spykee Spy Wi-Fi 

Jestli uvažujete o hračce ke svým narozeninám, a přitom už dávno máte občanku, co zkusit třeba robota? Ano takového robota po kterém jste vždy jako malí toužili, jen se ještě nevyráběli.

Robot Spykee Spy Wi-Fi není jen obyčejný robot, který v sobě má MP3 přehrávač, ale on je to navíc ještě opravdoví špionážní robot a to se vším všudy. Je vybaven fotoaparátem, který umí nahrávat i video. Samozřejmě má i mikrofón a reproduktory. To kdyby vás náhodou už nebavilo oběť sledovat a rozhodli jste se jí vyděsit například zvukem střelby z kulometu. Ten současná verze nemá, takže se musíte spokojit jen s tím zvukem. Aby se robot dostal tam, kam potřebuje, je vybaven pásy. Každý z nich je ovládán samostatným motorem.  Popřípadě jej lze nastavit do stand-by módu, kdy je aktivní jen čidlo pohybu. V tomto případě může robot v podstatě posloužit jako hlídač a zaznamenávat vše co se děje kolem něj.

Ovládat robota můžete pomocí lokálního připojení anebo Wi-Fi. Software přidaný k robotovi umožňuje i propojení s počítačem odkudkoliv na světě. Robot nemusí sloužit jen jako špion, či ochránce majetku. Dá se použít i jako pomocník pro lenivé programátory. Když vás zavolá šéf a vy jste ještě v posteli, přijede k vám a může posloužit jako VoIP telefon. Popřípadě z něj samozřejmě jdou nahrávat vzkazy, které dále předá.

Tip na článek  Víme, jaký dárek nejlépe odrazí váš vztah k obdarovanému

Pokud robotovi dochází šťáva není problém, sám dojede do dobíjecí základny, kam se naviguje pomocí infračerveného senzoru. O svoji energii se postará. Není přece malé dítě. Je to robot.

Asi nejlepší na Robot Spykee Spy Wi-Fi je, že se vlastně nejedná čistě o robota, ale o stavebnici. V podstatě si můžete z něj udělat lunární vozítko, anebo škorpióna!