Levné parfémy na jaro

Na jaře se konečně začíná probouzet příroda  a slunce nám začínají dodávat energii.  Začínají růst první květiny a ve vzduchu se prolínají příjemné vůně. Právě jaro je jistě ideálním obdobím na nákup nového parfému.

Parfém na jaro by měl být lehký, svěží a energický.

V jarních a letních měsících se budeme asi nejpříjemněji cítit s jemnou vůní. Těžké parfémy jsou vhodnější spíše pro zimní období.

Správně zvolený parfém nám dodá pocit svěžesti, neodolatelnosti a dobré nálady. Nikdy si parfému nenanášejte velké množství, nejenže budete vypadat lacině, ale také to nemusí být příjemné vašemu okolí.

Parfém je lepší aplikovat na tepující místa na našem těle, jedině tak Vám vydrží vonět celý den. Na oblečení nám může způsobit skvrny.

Každý parfém má 3 základní složky. Hlava – 1. fáze – rychle prchavé látky cítíme nejdříve a tato vůně rychle odezní. Srdce – 2. fáze středně prchavé látky tvoří buket, charakter vůně – rozvine se za několik minut. Základ – 3. fáze pomalu prchavé látky působí nejdéle, po několik hodin.

Já osobně pro jarní období upřednostňuji složení – květiny, ovoce, dřevo. Toto složení ve mně vyvolává svobodu, svěžest, lehkost. Jarní parfém by měl být nevšední a svěží.

Vždy si vůně vybírejte dle vaší osobnosti. Sportovně založený člověk jistě raději volí parfémy citrusové a takové, které jsou svěží.  Dynamičtější osoby zase upřednostňují těžší vůně.

Na webových stránkách http://www.parfums.cz naleznete opravdu široký výběr parfémů za velice příjemné. Zde si jistě vybere parfémy levně každý a bude spokojen.

Samozřejmě si nejprve musíte parfém někde ovonět, abyste mohli zjistit, jaký si na tomto e-shopu vybrat. V každé parfumérii Vás jistě ochotně obslouží a vy si tak budete moci vybrat ten správný. V tomto internetovém obchodě, kde naleznete levné parfémy naleznete spoustu světových značek jako např. Armani, Chanel, Diesel, Calvin Klein, DKNY, Gucci, Salvador Dali, Hugo Boss, Dior, Lacoste, Nina Ricci, Versace a mnohé další. Všechny parfémy jsou kvalitní a opravdu dlouho vydrží.

Se správně zvoleným parfémem jistě zaujmete nejen v práci, ale také večírku nebo na jiné společenské události.

Skutečná vůně parfému se začne uvolňovat až po několika minutách. V první fázi cítíme pouze prchavé látky, které rychle odezní. Proto neusuzujte z prvotního přivonění a nechte vůni pěkně rozvinout.

Parfémy vždy skladujte na temných místech při teplotě do 20 stupňů.  Správný parfém, který vám bude 100% sedět naleznete pouze zkoušením.

Vůně kvalitního parfému nám také zvyšuje naše sebevědomí. Cítíme se sexy, svěží a uvolněně.