Lokalita pražských Malešic má k dispozici už jen poslední byty k prodeji

Rezidenční projekt Malešický háj je ukázkou šetrné architektury, která zachová okolní prostředí pro zdejší obyvatele. Nízké bytové domy nabídnou spíše menší počet bytů pro zachování maximálního soukromí a k tomu se můžete potěšit krásným výhledem na Malešický les. Jestliže hledáte klidné bydlení, které je přitom pouze kousek od centra metropole, potom je právě tato rezidence tím pravým.

Pořiďte si byt snů

Vzhledem k umístění bytových domů v žádané lokalitě a také menšímu počtu bytů už zde zbývá pouze několik posledních bytů k prodeji. Pokud máte zájem, určitě neváhejte. Byt ke koupi na Praze 10 může sloužit jak k pohodovému bydlení, tak jako příležitost zhodnocení financí v této nelehké době, kdy peněžní prostředky tratí na hodnotě. Může se vám hodit také možnost využít zvýhodněného financování s nižším úrokem.

Klidné bydlení přímo v Praze

Proč je zdejší místo tak výjimečné? Dnes už nemusíte odejít bydlet za Prahu, abyste si užili pohodového bydlení pár minut od centra metropole. Klidné lokality s okamžitou dostupností vymožeností života ve městě jsou dnes ty nejžádanější a jednou ze skvělých variant je možnost si pořídit byt v Malešicích. Jak jsme již zmiňovali, menší počet bytů přeje klidu a celkem jich je zde 107. Tyto byty pak jsou situovány v 5 bytových domech, které přiměřeně kopírují výšku okolního terénu a dobře zde zapadají. Byty jsou doplněny o:

  • Balkony
  • Terasy a předzahrádky
Tip na článek  Vybíráte nový koberec? Poradíme, jak na to!
Lokalita pražských Malešic má k dispozici už jen poslední byty k prodeji
Lokalita pražských Malešic má k dispozici už jen poslední byty k prodeji

Díky těmto prvkům je velmi přirozeně propojen interiér s exteriérem, a kromě toho jsou byty o to více prosvětlené. Architekti na dostatek světla v bytech brali ohled při návrhu každé bytové jednotky, takže se zde budete cítit opravdu dobře. Byty mají rozlohu od 31 po 139 m2. Největší rozlohu pak mají velké střešní penthousy, které jsou ideální pro každého, kdo si opravdu potrpí na maximálním soukromí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..