Luxusní silvestr v zábavním parku

Nevíte kde oslavit silvestr? Nechcete být doma a chcete někam vyrazit a oslavit jej ve společnosti? Neváhejte a zarezervujte si silvestr v Tatralandii!

Tropical Paradise Tatralandia nabízí jedinečnou možnost oslavit silvester 2013 poněkud netradičně. Je zde připravena zábava jak pro děti, tak i pro dospělé a v průběhu celého dne i noci je garantována teplota 30 °C. Užít si tak můžete silvester 2013 při šnorchlování, aquagym v mořské vodě či při silvestrovské minidisco. Zárukou vydařeného večera bude i vystoupení Phantoms Cres a Grupo Caliente ze show Česko Slovensko má talent. Samozřejmostí je i silvestrovské menu a novoroční tombola, které večer skvěle zpestří. Po dvanácté hodině se můžete těšit na tropickou novoroční párty s DJ až do rána.

Tip na článek  Hodinky sú ideálny darček

Proč trávit silvestr tradičně doma, když můžete vyrazit za neuvěřitelným dobrodružstvím. Tatralandia vám připraví silvester 2013 opravdu netradičně. Žádné standardní zimní radovánky, ale horkých 30 °C v 14 bazénech s mořskou, termální nebo čirou vodou. Užívat si budete 28 tobogánů nebo skluzavkách v letovisku s největším animačním programem na Slovensku.

Tatralandia je vám k dispozici jak pro silvester 2013, tak i pro jakoukoliv zimní či letní dovolenou. K dispozici je vám jak venkovní, tak i vnitřní program. V průběhu celého roku se můžete vyřádit na 5 toboánech a užívat si blahodárné účinky thalasso terapie, Keltského saunového ráje nebo využit masáže, zábaly a koupele ve Wellness Paradise. Kdo se již nabaží tepla, pak může kdykoliv nasednout do skibusu a pohodlně se přepravit do lyžařského střediska Jasná Nízké Tatry, kde si může užit plna zimních radovánek pro změnu na sněhu!

Tip na článek  Počítačové hry pod stromeček