Masážní přístroje

Cítíte se unaveni? Trápí Vás bolesti hlavy či zad a nemáte čas či možnost chodit na klasické masáže? Neváhejte a vyzkoušejte masážní přístroje Ceragem!

Nabízíme Vám kvalitní masážní přístroje Ceragem, které můžete používat v pohodlí domova kdykoliv budete chtít! Tyto masážní přístroje pravidelně využívají tisíce spokojených zákazníků po celém světě. Máte-li o nabízené přístroje zájem, neváhejte a navštivte naši prodejnu, kde si je můžete vyzkoušet. Náš kvalifikovaný personál Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy. Přijďte ještě dnes a přesvědčte se o blahodárných účincích na Váš organismus.

Unikátní masážní přístroje Ceragem v sobě spojují účinky klasické masáže spolu s blahodárnými účinky infračerveného světla. Masáž Vás dokonale uvolní a prohřeje unavené svaly a celé Vaše tělo. Blahodárné účinky infračerveného světla na krevní oběh i na celkový zdravotní stav byly prokázány i vědeckým výzkumem. Můžete si vybrat masážní lehátko Ceragem CGM-E nebo pouze mini masážní přístroj Ceragem Compact.

Tip na článek  Zajištění promo akcí na klíč

Masážní lehátko slouží pro celkovou regeneraci. Toto lehátko bylo zkonstruováno na základě dlouholeté práce vědců, lékařů a konstruktérů. Kombinuje masáž a tlakovou masáž s infračerveným teplem. Blahodárné účinky má především na oblast pasu, šíje, břicha a nohou. Je snadné k ovládání, ovládá se pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Lze jej používat kdykoliv během dne a střídat jednotlivé typy masáží. Interní projektor z pravého jadeitového kamene se pohybuje podél páteře a uvolňuje zádové svaly. Další možností je otočit se na břicho a stimulovat vnitřní orgány dutiny břišní. Celá masáž trvá cca 40 minut.

Naopak masážní přístroj Ceragem Compact je mini přístroj, který však má podobné účinky jako masážní lehátko. Funguje na principu metody moxování a akupresury. Je lehce přenosný (můžete si jej vzít na dlouhé cesty či na dovolenou) a lze jej používat 24 hodin denně všemi členy rodiny. Účinkuje především na bolesti kloubů, bolesti ramen, ztuhlý krk, svalový spazmus, krevní oběh, lymfatický oběh, pročištění organismu, ženské pohlavní orgány, prostatu a na plno dalších neduhů.

Tip na článek  Dom, ktorý vonia drevom