Máte taky fakturační program zdarma?

Chcete svým zákazníkům vystavovat faktury odkudkoli, aniž byste museli sedět v kanceláři? Pak není nic jednoduššího, než začít využívat aplikaci fakturace online. Postačí Vám pouze počítač a připojení k internetu. Vše je jednoduché, rychlé a bezpečné.

Ušetříte tak nejen svůj čas, ale také peníze. Až jeden týden si můžete vyzkoušet systém fakturaonline.cz zcela zdarma a pak se rozhodnout, zda Vám tento způsob vyhovuje či nikoliv. Ceny jsou opravdu nízké, zaplatíte pouhých 20 Kč za měsíc nebo 238 Kč na celý rok.

Vyzkoušejte si ještě dnes tento moderní způsob fakturace, který Vám bude jistě vyhovovat. V aplikaci vyplníte své identifikační údaje, které si samozřejmě můžete uložit pro další použití, dále zadáte údaje o odběrateli, přidáte fakturované položky a vše je hotové. Poté se Vám již zobrazí faktura ve formátu Adobe PDF, kterou si můžete jednoduše poslat e-mailem nebo vytisknout.

Právě formát Adobe PDF Vám zajistí bezpečné zobrazení faktur bez jakékoliv změny či možnosti dopisovat či opravovat Vámi zadané údaje. Během chvilky si tak vytvoříte profesionální daňový doklad. Tento způsob fakturace je populární, využívá ho stále víc podnikatelů a společností. Připojit se můžete odkudkoliv a kdykoliv.

Systém fakturaonline.cz Vám umožňuje vystavení jak běžné faktury, tak i faktury pro neplátce DPH, zálohové faktury, nebo tzv. proforma faktury. Na své si zde přijde opravdu každý. Neváhejte a vyzkoušejte ještě dnes tuto báječnou novinku. Pokud hledáte vzory zálohové faktury či proforma faktury, pak je pro Vás připravena sekce vzory faktur. Naleznete zde vše potřebné a vystavení faktur se pro Vás stane zábavou.