Microsoft Microsoft Office Logo  - FatehMuhammadRaja / Pixabay

Microsoft Office 365: Jak přesně funguje a komu se vyplatí do něj investovat?

Doba se změnila, takže většinu věcí provádíme na počítačích, kde se samozřejmě neobejdeme bez příslušných programů a editorů. A zde přichází na řadu často zmiňovaný Office 365, který nalezneme nejen v kancelářích, ale i běžných domácnostech. Jedná se totiž o jeden z mála způsobů, jak můžete jednoduše vyřizovat každodenní administrativu, nebo vykonávat práci z pohodlí svého domova.

Jednoduchá administrativa a online kancelář na dosah ruky

Pokud chcete mít po ruce nástroj, se kterým můžete snadno a rychle vyřešit většinu administrativy online, měli byste svoji pozornost upnout na Office 365. Ten ve zkratce představuje balíček aplikací, s jejichž pomocí můžete jednoduše vytvářet různé dokumenty, nebo se dokonce spojit se svými blízkými.

Ve výčtu nabízených aplikací tedy naleznete téměř vše od jednoduchého editoru pro tvorbu dokumentů, až po program, kde můžete během pár minut pořádat důležité online schůzky. Úplný základ tvoří nepochybně aplikace Word, ve které můžete sepisovat dokumenty jakékoliv charakteru. Velmi oblíbený je však i program Excel, který slouží k práci s daty a tabulkami – využijí ho tedy zejména kancelářští pracovníci či podnikatelé.

Tip na článek  Ideální dárek pro novomanžele - Svatební dukát

Za nabitý balíček aplikací nemusíte utratit jmění

Na to, že je Microsoft 365 téměř nepostradatelný, má velkou nevýhodu, a to v podobě vysoké ceny. Ta může být totiž pro některé uživatele až příliš vysoká, a proto se často uchylují k platbě měsíčního předplatného, které však z dlouhodobého hlediska není zrovna výhodné. Existují ale prodejci, kteří vám ho mohou nabídnout mnohem levněji.

Výhodnějších cen lze využít například v obchodě ProLicence, kde můžete nakoupit mnohem levněji než u oficiální společnosti. Sražení ceny na minimum přitom dosáhne velmi jednoduše – společnost totiž nakupuje nevyužité licence u Microsoft partnerů, díky čemuž je jejich cena výrazně nižší.

Office Windows Word Excel  - Pixaline / Pixabay
Microsoft Office 365: Jak přesně funguje a komu se vyplatí do něj investovat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *