Monitoring sociálních médií

Chcete mít perfektní přehled o hodnocení Vašich služeb či produktů na nejdůležitějších sociálních sítích? Pak si nenechte ujít unikátní platformu Buzzboot, která umožňuje získávat, spravovat a vyhodnocovat relevantní data z diskusních fór, blogů a sociálních sítí jako jsou např. facebook, twitter a mnohé další.

Společnost Buzzboot se zabývá provozem a inovací monitorovacího a analytického softwaru, tuto službu nabízí svým zákazníkům přes webový prohlížeč a jejich platforma je ideální pro marketingové, komunikační a produktové profesionály. Monitoring sociálních médií začíná být velmi diskutovaným tématem.

Díky této unikátní službě tak lépe vyhodnotíte skutečné potřeby Vašich zákazníků. Jednoduše si zadáte témata, která Vás zajímají a díky uživatelskému rozhraní Vám budou zobrazovány veškeré jejich zmínky a to jak pozitivní, tak i negativní.

Právě v dnešní době jsou sociální média velice rozšířeným nástrojem pro sdílení a hodnocení informací, služeb či produktů dané společnosti. Získejte tak unikátní analýzy, díky kterým můžete své podnikání posunout zase o krok dál.

Zjistíte tak, jaké nedostatky je třeba odstranit a v podstatě získáte užitečné informace o tom, co by si Váš zákazník skutečně přál z Vašeho portfolia služeb. V neposlední řadě Vám jistě přijde vhod i velice lukrativní reklama v podobě doporučení a hodnocení prostřednictvím sociálních sítí. Právě tento způsob propagace je velice prospěšný. Právě nenucená forma reklamy patří v dnešní době mezi nejlepší marketingovou strategii podnikání, tak proč toho nevyužít.
Získejte tak nové zákazníky a ušetřete nemalé peníze za reklamu pro Vaší společnost. Samozřejmostí je též telefonická a emailová podpora, konzultace a ostatní nadstandardní služby od společnosti Buzzboot s.r.o.