Na grafické práce přizvěte odborníky: Víme, kde je hledat!

Na grafické práce přizvěte odborníky: Víme, kde je hledat!

Na grafické práce přizvěte odborníky: Víme, kde je hledat!
pixelcreatures / Pixabay
Potřebujete navrhnout profesionální a vizuálně přitažlivé vizitky, vytvořit osobní či firemní webovou prezentaci? Dát dohromady jednotný firemní design a navrhnout odpovídající podobu Corporate Identity? Ať už hledáte pomoc s čímkoli výše uvedeným nebo potřebujete poradit s dalšími nezbytnosti, spadajícími do kompetencí zkušených grafiků, máme pro vás tip, kde je hledat. Reklamní agentura Praha Gradesi je připravena vyslechnout si vaše přání a splnit je k naprosté spokojenosti.

Od webových stránek, až po vizitky

grafickém studiu Gradesi pracují zkušení grafici, jejichž práce je zároveň jejich posláním. Právě proto jsou jejich výstupy hojně oceňovány nejen jednotlivci, ale i celými firmami a korporacemi. Do sortimentu společnosti spadají grafické práce, tvorba vizitek, jednotného firemního stylu, dokumentů nebo potisk reklamních a propagačních předmětů. Výjimkou není ani obalový design nebo tvorba internetových stránek. Webdesign Praha, který zajišťuje studio Gradesi, má za cíl originální a nadčasovou formou prezentovat jednotlivce, výrobek nebo celou firmu. Moderní postupy, stejně jako inovativní nápady tak umožňují vytvářit originální webové prezentace té nejvyšší kvality.

Tip na článek  Jak si vybrat tu správnou autopůjčovnu, kde vám splní všechna vaše přání

Kreativci s fantazií

V týmu studia Gradesi pracují zkušení grafici a kreativci, kteří si nejprve vyslechnou představy klienta, doporučí nejvhodnější řešení, které následně zpracují a poté postupně dolaďují grafickou podobu výstupu do nejmenších detailů a k naprosté spokojenosti klienta. Gradesi zahrnuje také DTP studio, kde jsou tvořeny dokumenty, jež je možno ve výsledku vytisknout v požadovaném formátu bez ztráty kvality. Studio dokáže zajistit také tisková data pro ofset, digitál, velkoformát i sítotisk. Hledáte-li zkušené grafiky, pro které je každá zakázka novou výzvou, vsaďte na profesionály z grafického studia Gradesi!