Obklady do koupelen a kuchyní

Stavíte dům nebo renovujete byt? Sháníte kvalitní obklady do kuchyně či koupelny? Navštivte stránky společnosti Kerabel s.r.o. a vyberte si z nabídky.

Společnost Kerabel s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1992 a za svoji dlouholetou existenci si získala mnoho klientů a zajímavých referencí. Společnost se specializuje na obklady a dlažby do koupelen, kuchyní, vnitřních i venkovních prostor.  Široká nabídka obsahuje mnoho druhů obkladů a dlažeb.

Jedná se především o keramické obklady a dlažby, venkovní dlažby, gres – slinutou dlažbu, dlažbu glazovanou i neglazovanou, dlažby a obklady do koupelny, obklady a dlažby do kuchyní, keramické obkládačky a dlaždice do interiéru i exteriéru, mozaiku, sanitu, baterie ale i další vybavení koupelen, lepicí a spárovací hmoty a stavební chemie. Obklady a dlažby poskytujeme v různých velikostech a formátech a od mnoha renomovaných italských, anglických, českých i dalších výrobců.

Nevíte-li si rady s výběrem jaké zvolit obklady do kuchyně či koupelny, náš tým profesionálních prodejců Vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího obkladového materiálu, lepících a spárovacích hmot, sanity, zařizovacích předmětů i doplňků, přesně podle Vašich představ a požadavků. Stačí nás kontaktovat, nebo přímo navštívit naši vzorkovou prodejnu v Praze 4 – Nuslích.

Na stránkách www.obklady-a-dlazba.cz naleznete mnoho informací, které usnadní Váš výběr. Fotogalerie Vám nabízí ukázku naši nabídky. Podle zvolené sekce (kuchyň, koupelna, interiér, exteriér) si můžete prohlédnout konkrétní řešení v různých interiérových či exteriérových prostorech a udělat si tak představu, jak by Vaše bydlení mohlo do budoucna vypadat.

V sekci produkty je uveden seznam a popis výrobců z vybraného segmentu. V referencích pak nabízíme seznam klientů, kterým jsme naše produkty dodávali.  Chcete-li se držet módních trendů, tak se nesmíte zapomenout podívat do sekce aktuality, kde jsou zmíněny poslední novinky v této oblasti.