Ohradníky pro každého chovatele

Začalo jaro a s ním i pastva domácí, lesní i divoké zvěře venku v přírodě. Pokud jste si ještě nepořídili pořádný elektrický ohradník, tak je na čase!

Elektrické ohradníky jsou výborným řešením, pokud chcete svoje zvířata pást venku. Je potřeba si dopředu promyslet, pro která zvířata je budete potřebovat a podle toho se odvíjí i výběr vhodného elektrického ohradníku. V nabídce společnosti Kamír, která je specialista na ohradníky, naleznete jak startovací sady, ale i veškeré potřebné součásti pro sestavení vlastních elektrických ohradníků přesně podle vašich představ. Ohradníky jsou jak z vlastní výroby společnosti AKO-Agratechnik, pocházejících z Německa, tak i francouzské ohradníky od společnosti LACME.

V základu se elektrické ohradníky děli podle druhu zvířat, tak i podle zdroje napájení. Podle druhu zvířat máte možnost si vybrat elektrický ohradník pro koně, skot, ovce, kozy, psy, lesní i divokou zvěř. Podle zdroje napájení se pak může jednat o elektrické ohradníky síťové, bateriové či kombinované. Nabízené ohradníky jsou k dispozici skladem a pro první nákup je možné využít i 10% slevu. Testovány jsou na farmě v Borové, takže se jedná opravdu o účelové a dobře využitelné elektrické ohradníky!

Optimální řešení vašeho ohradníku je možné si navolit na konfigurátor ohradníků. Nejprve si zvolíte zvíře, pro které ohradník potřebujete. Poté velikost výběhu, který potřebujete postavit. A v posledním kroku druh vodiče, kde jsou náležitě popsány všechny varianty a proč jsou vhodné. Poté se vám zobrazí nabídka konkrétního elektrického ohradníku, včetně orientačního náhledu a popisu všech součástí. Použít můžete i kalkulačku, kde do předpřipraveného formuláře doplníte pouze potřebné údaje a orientačně se dozvíte, na kolik vás to asi vyjde.