Pilotem na zkoušku

Sháníte originální dárek nebo chcete zažít jedinečný zážitek? Podívejte se na nabídku vyhlídkových letů a určitě nebudete litovat!

Vyhlídkové lety jsou stále více populární a dovolit si je nyní může kdokoliv. Není nic lepšího než prohlédnout si města, hrady či zámky z letecké perspektivy. Jedná se nejen o originální zážitek, ale i dárek pro své blízké. Máte jedinečnou možnost vyzkoušet si, jaké by to bylo být pilotem na zkoušku, protože během vyhlídkových letů si můžete vyzkoušet i pilotování letadla. Ano nebudete řídit od začátku do konce, ale během letu vám instruktor na chvíli předá řízení a vy tak budete svým pánem.

Kromě vyhlídkových letů letadlem si můžete vyzkoušet i vyhlídkové lety vrtulníkem. Záleží pouze na vás, co byste rádi z letecké perspektivy viděli. Vyhlídkové lety letadlem či vrtulníkem jsou uskutečňovány z mnoha letišť, čili si můžete vybrat, zda poletíte z Prahy nebo například z Hradce Králové. Každá lokalita má svá zajímavá místa, která byste rádi viděli. K dispozici jsou vám jak denní lety nad mnoha zajímavými místy, tak i noční lety nad českými velkoměsty. Navíc pokud si na chvíli vyzkoušíte pilotování letadla, tak budete mít jedinečný zážitek na hodně dlouho.

Vybrat si můžete jak vyhlídkové lety letadlem, tak i vyhlídkové lety vrtulníkem, záleží opravdu jen na vás. Navíc můžete získat i video z vašeho zážitku, kterým se budete moci chlubit vašim známým. V případě zájmu si můžete nechat pořídit i 3D záznam. Vyhlídkový let je možný nejen v rámci České republiky, ale zaletět si můžete i například nad Alpami či kdekoliv jinde. Vyhlídkový let se vám vryje do paměti a určitě na něj budete dlouho vzpomínat.