Plastová okna a dveře

Stavíte nebo renovujete dům či byt? Konečně jste se rozhodli, že si necháte vyměnit původní okna za nová plastová? Navštivte stránky společnosti BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. a vyberte si z jejich široké nabídky plastových oken či dveří!

Plastová okna i dveře jsou velmi populární, protože jejich pořizovací cena je nízká, ale poskytnou vám maximální užitek. Plastová okna i plastové dveře jsou vyráběny z profilu německé firmy VEKA, která se řadí mezi světovou špičku. BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. se na českém trhu pohybuje již od roku 1995 a za tuto dobu nasbírala mnoho cenných zkušeností a spokojených zákazníků. Svým zákazníkům poskytuje kvalitní plastová okna, plastové dveře i plastové vchodové dveře se zárukou 10 let. Veškeré produkty nabízí jak v rámci katalogů, kde naleznete standardní produkty, tak i produkty na míru, pokud potřebujete nestandardní rozměry.

Chcete-li si pořídit plastová okna, pak se jedná o dobrou volbu. Oproti dřevěným oknům je pořídíte za přibližně poloviční cenu a poskytnou vám maximální užitek. Plastový okna jsou vyráběna z PVC, do kterého jsou navíc přidávány i další látky, které zaručují jejich lepší stabilitu, barevnou stálost i pevnost. Plastová okna nemají plný profil, jako je tomu u dřevěných oken, ale jejich vnitřní prostor je tvořen oddělenými komorami. Obecně platí, že čím více komor, tím je zajištěna nižší prostupnost rámu a lepší tepelně-izolační vlastnosti. Vnitřní komory jsou vyplněny výztuhami, ve většině případů ocelovými, které vám poskytnou srovnatelnou pevnost s dřevěnými okny. Pokud si přejete, aby vaše okna vypadala jako dřevěná, pak dřevěný dekor je téměř k nerozeznání od dřevěných oken. Údržba plastových oken je jednoduchá a plastová okna se velmi jednoduše ošetřují. Nabízí vynikající tepelně-izolační vlastnosti a jdou odolné proti vlivům počasí. Při správné údržbě je navíc zaručena jejich vysoká životnost. PVC se dobře formuje a proto pokud potřebujete okenní rámy na míru, pak není problém vám je na zakázku dodat.

Plastová okna jsou vám k dispozici hned v několika provedeních. Plastová okna Praha si můžete pořídit jak v dvoustém, tak i v trojském provedení, které nabízí skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Vybrat si navíc můžete i z bezpečnostního skla, které je tvrzené a odolné proti prasknutí či protihlukového skla, které ocení hlavně ti, kteří potřebují protizvukovou izolaci od okolního prostředí. K dispozici vám je i protisluneční sklo zabraňující zahřívání interiéru či ornamentální sklo, které kombinuje průhlednost skla se vzhledem.

BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. má ve své nabídce i vchodové dveře. Jejich výrobky se vyznačují nejen estetickou konstrukcí, ale i perfektním technickým provedením. Vchodové plastové dveře splňují požadavky jak na teplenou izolaci, tak i na protihlukovou ochranu. Plastové vchodové dveře vám poskytnou standardní vzhled vchodových dveří, ale i nízkou pořizovací cenu. Vchodové plastové dveře se vyznačují především odolností proti slunečnímu záření, ale i dlouhou životností, dokonalým vzhledem i minimální údržbou. Dekor dveří je plně na vás, protože je vám k dispozici jak dekor dřeva, tak i barevný nástřik podle vzorníku. Vybrat si můžete i libovolné doplňky vchodových dveří, jako jsou například různá klepadla, kukátka či dopisní vhozy. Vše je vyhotoveny z ušlechtilých materiálů s povrchovou úpravou a vždy se jedná o kvalitní materiály. Montáž těchto doplňků je prováděna již při výrobě.