Povinné ručení pro váš vůz

Koupili jste si automobil a sháníte nejvýhodnější povinné ručení? Pak pro Vás máme skvělý typ na webové stránky, kde si porovnáte povinné ručení až 12 pojišťoven na našem trhu.

Jednoduše tak během několika minut zjistíte, jaké pro Vás bude nejlepší povinné ručení. Již žádné dlouhé fronty v kamenných pobočkách pojišťoven, zde si zařídíte vše z pohodlí domova a ještě ušetříte značnou část svých peněz.

Sjednáním online povinného ručení totiž obdržíte výrazné slevy. Navštivte s námi webové stránky ceskepojisteni.cz/povinne-ruceni a díky chytrému online formuláři uvidíte během chvilky cenové srovnání povinného ručení mnoha pojišťoven na našem trhu. Povinné ručení nikdy nepodceňujte, ze zákona je povinné a jeho nesjednání Vám může přivést mnoho nepříjemností.

Dosáhnout můžete až 70% slev, což vás jistě potěší. Stačí zadat do chytrého formuláře základní údaje o vašem vozidle a poté si vybrat nejvýhodnější nabídku právě pro Vás.

Na jednom místě a bez obíhání pojišťoven tak získáte aktuální porovnáváním nabídek pojišťoven. Dle vašich požadavků tak získáte cenově výhodné pojištění.

Po vybrání povinného ručení obdržíte veškeré dokumenty od pojišťovny obratem na váš email a to i včetně dočasné zelené karty. Poté vám budou odeslány poštou veškeré originální dokumenty a to zpravidla do 2 pracovních dnů. Sjednané povinné ručení bude platné od vámi zvoleného data začátku pojištění. Nejdříve pak od následující půlnoci. Nikdy to nebylo jednoduší.

Využijte také služeb bezkonkurenčního srovnávače povinného ručení a nevyhazujte zbytečně své peníze za předražené pojištění. Samozřejmostí jsou i různá doplňková pojištění jako např. připojištění skla, dále pojištění proti úrazu a mnohé další. Využívejte služeb pouze spolehlivých pojišťoven, které vám vždy vyjdou vstříc. Neváhejte a ještě dnes si pořiďte nejvýhodnější povinné ručení na našem trhu.

S webem pojistných produktů České pojištění.cz nikdy nešlápnete vedle. Sjednejte si pohodlně povinné ručení přesně dle vašich představ. Ať už je pro Vás nejdůležitější cena nebo poskytované služby, zde si jistě vybere každý.