Pracovní plošiny

Pokud sháníte pracovní plošiny pro stavební a výškové práce, tak pro Vás bude jistě přínosem firma Statech. Společnost Statech se zabývá prodej, pronájmem a servisem pracovních plošin a též vysokozdvižných vozíků.

Nabízí pracovní plošiny v té nejvyšší kvalitě a nejmodernější technologii. Pobočky naleznete v Praze, Brně nebo Ostravě.

Navštivte webové stránky této společnosti a podívejte se na montážní, vysokozdvižné, zvedací či hydraulické plošiny.

Přímo v Praze můžete využít pronájem nebo prodej Montážní plošiny, u kterých jsou Vám zaručeny revizní zkoušky, roční prohlídky, školení nebo náhradních dílů.

Potřebujete-li ke své práci zvedací plošiny i s tím si firma Statech poradí.  Zajistí Vám poradenský servis a jistě vám tyto plošiny splní vaše očekávání.

Pro ty, kteří nemají dostatek finančních prostředků na nákup nových plošin, tak pro ně je dobrá zpráva a to, že mohou využít Bazar plošin. Naleznete zde též kvalitní stroje, jejichž stáří je maximálně 5 let. Všechny použité stroje procházejí pravidelnými technickými prohlídkami. Pořiďte si tyto použité stroje a jistě ušetříte nemalé peníze.

Jestliže jste se rozhodly zakoupit nové pracovní plošiny od této společnosti, tak si můžete vybírat až z devíti kategorií pracovních plošin, kde si jistě vybere každý. Prodej plošin od této společnosti je opravdu výhodný. Všechny zakoupené stroje Vám firma Statech dopraví kdekoliv po celé České republice.

Tip na článek  Výroba a prodej krabic a tašek

Kdo by měl zájem pouze o Pronájem pracovních plošin, tak může vybírat až z 10 kategorií plošin. Jako součást pronájmu pracovní plošiny je pro Vás připraven spolehlivý servis a též poradenské služby.

V nabídce této společnosti naleznete též vysokozdvižné vozíky, které si můžete pronajmout.  

Zapůjčit si můžete vysokozdvižné vozíky elektrické i dieslové.