Přesklení oken

Pokud vás v poslední době překvapuje vysoký účet za topení, možná je na čase uvažovat o výměně okenního skla. Jak vybrat kvalitní izolační sklo?

Přesklení oken je vlastně jen pouhá výměna skla a to v současném starším rámu, pomůže vám zajistit velké úspory z měsíčního rozpočtu za vytápění.

Dobrou zprávu jistě je, že nemusíte měnit celá okna za nová a zbytečně tak utrácet peníze. Přesklení starých oken Vás vyjde mnohem levněji.

Další výhodou jistě je, že na tuto výměnu nepotřebujete žádné stavební povolení. Zateplení oken  bude probíhat za běžného provozu vašeho domova a bez náročných stavebních prací. Výměna jednoho okenního křídla trvá přibližně 15 minut.

Sklo s nejmodernější technologií lze zasklít do oken hliníkových, platových i dřevěných.

Jedinou možností, jak zabránit únikům tepla je přesklení oken a to izolačními dvojskly. Mezi tato dvojskla je navíc ještě vložen disk. Jedná se o 2 tabule skla, mezi které je vložen různě široký distanční rámeček.

Izolační dvojskla Heat Mirror® můžete použít na zimní zahrady,skleníky, lodžie, bazény, ale i na výlohy obchodů, klimatizované budovy, historické budovy.

Přednosti výměny skla ve vašich oknech

  • – zabránění úniku tepla
  • – udržení tepelné pohody
  • – bezpečnostní vlastnosti
  • – zamezuje prostupu hluku
  • – odstranění rosení oken
  • – finanční úspora

Na přesklení Vašich oken můžete využít i dotace z programu Zelená úsporám.

K instalaci izolačních dvojskel vybírejte jen firmu, která se může prokázat platnými certifikáty a tou je například firma Tospur. Tato společnost na našem trhu působí již od roku 1995 a na základě svých dlouholetých zkušeností nabízí opravdu profesionální služby v oblasti montáží izolačních skel do stávajících oken a dveří.

Zárukou kvality jejich práce je certifikát CSI Zlín, který se vztahuje jak na okenní výplň tak na provedenou práci. A také nově získaný certifikát ČSN EN ISO 9001 : 2001. Na veškeré práce od této firmy budete mít záruku 5 let.

Pokud tedy chcete, aby Vám okna dlouho a kvalitně sloužila, dopřejte jim pravidelný a profesionální servis od odborníků.