Proteinová dieta

Trápí Vás přebytečná kila? Vyzkoušejte unikátní dietní program KetoDiet!  Jedná se o proteinovou neboli bílkovinnou dietu, která je již velmi populární po celém světě. 

Jde o bezpečný způsob hubnutí bez zbytečných omezení, s trvalými výsledky a bez následného jo-jo efektu. Základem této proteinové diety je dodávání tělu vysoce kvalitních proteinů a zvýšení konzumace vybraných druhů zeleniny za současného snížení příjmu sacharidů.

Díky omezenému přísunu sacharidů, primárního zdroje energie, se přijaté sacharidy rychle spotřebují a primárním zdrojem energie se stane zásobní tuk.  Během tohoto rychlého odbourávání tuku jsou zároveň vylučovány látky tlumící pocit hladu a navozující pocit dobré nálady a energie, což je jednou z hlavních výhod tohoto dietního konceptu.  

Program KetoDiet se skládá ze tří po sobě následujících kroků, přičemž je brán zřetel na finální udržení snížené hmotnosti. Příprava je velmi jednoduchá – jedná se o instantní proteinová jídla s příjemnou chutí. Hubnutí pomocí proteinové diety je obvykle velmi dobře snášeno. Na našem webu www.ketodiet.cz naleznete plno zajímavých informací o proteinové dietě. K dispozici Vám bude online výživový poradce – specialista. V aplikaci WeightWatch můžete sledovat průběh hubnutí a také komunikovat s již zmíněným výživovým specialistou.  

Nejedná se o žádné proteinové přípravky používané ve fitness či bodybuildingu, tudíž se nemusíte obávat přibývání svalové hmoty.