Půjčky pro všechny

Jestliže jste navštívili banku, jistě víte, že vyřízení půjčky není tak jednoduché, jak všude slýcháváme. Každá banka má svá kritéria a musíte splňovat jejich požadavky. Jako například dostatečný měsíční příjem, nemít žádný negativní záznam v registru atd. Stejně tak matky na mateřské dovolené mají problém získat půjčku v bance.

Právě proto na našem trhu existují nebankovní společnosti, u kterých nemusíte dokládat výši vašeho příjmu a přesto půjčky dostanete. Nebankovní půjčka se stává čím dál tím více oblíbenou.

Další možností jak získat finanční hotovost je prostřednictvím bankovních domů. Peníze si můžete půjčit až do výše 600 000 Kč a nebudete potřebovat ručitele ani zástavu. Tato půjčka se nazývá Expres půjčka od Ge money bank.

Dále tato společnost nabízí konsolidace půjček. Ta Vám umožňuje sloučit vaše stávající půjčky do jedné a navíc tak i dosáhnete snížení měsíční splátky. Sloučit si můžete půjčky až do výše 500 000 Kč.

 Na webovém serveru okamzitepujcky.cz naleznete přehled výše jmenovaných půjček, ale i mnohé další půjčky.

Velice lákavou nabídku představuje Půjčka home credit, která nabízí výhodné úvěry. Jako jedna z mála nabízí úvěr, který můžete bez poplatků do 3 měsíců zrušit. U této společnosti si můžete půjčit až 150 000 Kč a to bez ručitele.

Pokud potřebujete půjčit jen pár tisícovek, pak Vám společnost Ferratum poskytne sms půjčku. K dispozici Vám je částka od 500 až do 5000 Kč. Žádost si jednoduše podáte prostřednictvím textové zprávy a během několika minut se dozvíte, zda Vám byla půjčka schválena.

Výhodou vyřízení půjček přes internet je nejen rychlost, ale též pohodlí vašeho domova a i možnost vše si v klidu rozmyslet.