Regály do obchodů a skladů

Pořídili jste i obchod a chcete jen pořádně vybavit? Stávající zařízení již není podle vašich představ, tak hledáte vhodnější? Navštivte stránky e-shopu EU-REGALY.CZ a podívejte se na jejich nabídku regálů.

Společnosti EU-REGALY.CZ nabízí svým zákazníkům regály přesně podle jejich představ. Regály jsou vhodné jak do prodejen, tak i do skladů, archivů či domácností. Regály jsou snadno stavitelné, takže pokud vám nebude vyhovovat jejich stávající rozložení, pak si můžete udělat nové. Pokud máte pouze přibližnou představu, pak využijte možnosti konfigurátor, kde díky zadání základních údajů zjistíte, kolik vás to bude stát a zároveň si můžete vybrané regály objednat.

Regály jsou dodávány v různých výškách a délkách. Obecně lze říci, že vybavení prodejen je výškově i délkově stavitelné. Nezvolíte-li si správný rozměr či počet polic, pak je můžete jednoduše doobjednat a vložit do vašeho stávajícího regálu. Regály se hodí pro jakýkoliv sortiment vybavení obchodu. Může se jednat o potraviny, textil, drogerii, elektroniku, hračky ale i libovolný velkoobchod. Regály lze navíc doplnit libovolnými prvky, jako jsou například závěsné háčky, dělítka, vitríny či další možnosti. Jedná se o univerzální stavebnicový systém pro vybavení prodejen, který lze navíc doplnit o prodejní pulty, regály pro zeleninu či pečivo a mnohé další varianty.

Tip na článek  Novinky v kuchyňských robotech

Nabízený sortiment obvykle odpovídá potřebám zákazníků do provozu, protože i zákazníci jsou stavebním prvkem. Jejich náměty bývají zapojovány a sortiment rozšiřován podle jejich připomínek. Zákazník má v rámci zakázky poslední slovo, je tedy na něm, jak bude výsledný produkt vypadat

Obecně lze říci, že vybavení obchodu je velmi variabilní a velkou výhodou je i jednoduchá montáž. Regály lze i snadno přestavět a v případě potřeby dovybavit stávající sestavy. Základní modul tvoří 2 stojiny, zadní panely a police podle požadavků. Dále si můžete nechat zhotovit i přídavný modul, který se napojuje na regál základní. Mezi volitelné prvky patří zastřešení, přepážky do polic, háčky do zadních panelů a mnohé další prvky, které se vám budou hodit do vybavení prodejen.