Škoda Auto

Pokud jste ve fázi vybírání nového vozidla, tak pro Vás tento článek bude jistě zajímavý. Asi každý z nás si při koupi nového auta klade otázky typu: jakou značku si vybrat, co by mělo splňovat, koupit si nové nebo ojeté atd?

Mezi nejoblíbenější typ vozidel v České republice se jistě řadí Škoda Auto. Tyto vozidla se prodávají nejen v České republice, ale i po celém světě. Češi si škodovkyvelice oblíbili nejen kvůli domácí značce, ale hlavně proto, že jsou na ně snadno sehnatelné náhradní díly.

Škoda Auto je největším výrobce automobilů Škoda, která má sídlo v Mladé Boleslavi.  Historie této společnosti je opravdu pestrá, dříve tato firma vystupovala pod značkou Laurin & Klement a to již od roku 1895.

Pokud tedy sháníte kvalitní vozidlo značky Škoda, navštivte webové stránky Amond Škoda Auto. Společnost Amond byla založena v roce 1993 a nabízí nejen prodej nových i ojetých automobilů Škoda auto, ale také nabízí kvalitní servis vozidel Škoda.

Dále také vykupuje ojeté vozidla a  prodej originálních dílů, autopříslušenství.

Škoda Auto nabízí velký výběr modelů, takže si můžete vybrat od levnějších  až po ty nejdražší, které jsou na vyšší úrovni.

Nabízené modely Škoda od společnosti Amond:

  • – Škoda Octavia
  • – Škoda Octavia Combi
  • – Škoda Fabia
  • – Škoda Fabia Combi
  • – Škoda Superb
  • – Škoda Superb Combi
  • – Škoda Yeti
  • – Škoda Roomster

Společnost AMOND nabízí financování nových i ojetých vozů prostřednictvím významných leasingových společností. Před rozhodnutím máte možnost předběžného a nezávazného zpracování variabilní nabídky.

Dále Vám tato společnost nabízí služby jako například: zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy, expresní servis pro drobné opravy, non-stop mobilní servisní výjezdovou službu, pneuservis, zajištění spolupráce s pojišťovnami při likvidaci škod na vozidle, non-stop odtahovou službu a mnohé další.

Společnost AMOND je autorizovaný prodejce nejen  značek Škoda Auto, ale také značek Seat, Volkswagen a Hyundai.

U společnosti Amond najdete kvalitní vozy za skvělé ceny.