Solární sprchy osvěží s nulovými náklady

Solární sprchy se v posledních letech staly nepostradatelným pomocníkem každé letní zahrady. Jsou nejen ideálním doplňkem bazénu, ale také jedinečným osvěžením v horkých letních dnech.

Navíc je solární sprcha absolutně bez jakýchkoliv provozních nákladů, což jistě oceníte. Pořiďte si venkovní sprchu, která Vám bude sloužit dlouho řadu let a navíc díky alternativnímu ohřevu vody nebudete muset utrácet žádné peníze.

Sluneční paprsky se postarají o prohřátí vody a Vy si tak budete moci bezstarostně užívat sprchování v teplé vodě, kdy se teplota pohybuje zhruba okolo60 stupňů Celsia. Sami si můžete regulovat přívod studené vody a zajistit si tak ideální teplotu pro Vás.

K jejímu fungování potřebujete pouze přípojku vody a o nic jiného už se starat nemusíte. Nenechte si ujít příjemné osvěžení a  přísun teplé vody po celý den zcela zdarma.

Navštivte s námi webové stránky hawaj.cz a vyberte si i Vy solární sprchy dle Vašich přání v té nejvyšší kvalitě za bezkonkurenční ceny.

Internetový obchod Hawaj.cz provozuje společnost WEBTIP s.r.o., která na našem trhu funguje  již 6 let a za dobu svého působení si získala mnoho spokojených zákazníků.

Konstrukce sprchy je velice jednoduchá, tudíž jí zvládnete sestavit během několika minut. Jistě oceníte velkou nádrž této sprchy a to až na35 lvody. Sprchy jsou vyráběny z velice kvalitních materiálů, tudíž vynikají dlouhou životností a bezproblémovým chodem.

Solární sprchu je vhodné situovat do takové části zahrady, kde dopadají sluneční paprsky po celý den. Správným umístěním totiž urychlíte ohřev vody. Solární sprcha je také praktickým doplňkem při mytí Vašeho čtyřnohého mazlíčka. Jednoduše si díky ní umyjete i zahradní nářadí atd.

Profesionalita, kvalita zboží a bezkonkurenční ceny to vše jsou výhody e-shopu Havaj.cz