Sportovní oblečení na míru a zakázková výroba dresů

Jezdíte na kole a chcete mít dres přesně podle vašich představ? Občas reprezentujete firmu na cyklo závodech a chcete jezdit pod značkou vaší firmy? Není problém. Nechte si vyrobit cyklo dresy na zakázku přesně podle vašich představ. Společnost ELEVEN sportswear se totiž specializuje na zakázkovou výrobu a je vám schopna dodat cyklo oblečení v barvách a potisku, jaké si vyberete.

Společnost ELEVEN sporswear nabízí kvalitní cyklistické oblečení. Dodává jak zboží, které má umístěné na e-shopu, tak se i specializuje na sportovní oblečení na míru. Především se pak jedná o cyklistické dresy na zakázku, kdy buď chcete jezdit ve svých barvách, barvách vašeho klubu nebo pokud reprezentujete firmu, tak s logem vaší společnosti. Nechte si proto vyrobit cyklo dresy na zakázku a vy si řeknete, jak budou vypadat.

Tip na článek  Výroba a prodej krabic a tašek

Společnost ELEVEN nabízí různé typy cyklo oblečení na míru. Zvolit si můžete, zda chcete letní či zimní variantu, kalhoty krátké, dlouhé nebo s laclem či zda chcete ve své výbavě na míru mít i cyklistické rukavice. Nemusíte se navíc ničeho obávat, protože ELEVEN vám zašle cyklo dresy k vyzkoušení. Dle domluvy vám bude doručena sada oblečení, kde si jednoduše v pohodlí domova zvolíte typ i velikost. Poté už jen stačí dodat design a vaše nové cyklo dresy na míru se mohou začít dělat. Cyklo dresy na míru jsou vyráběny vždy s ohledem na proporce daných jedinců. Desing dresů odpovídá konkrétní velikosti a pokud potřebujete různé velikosti, tak vždy bude brán zřetel na proporcionální zvětšení či zmenšení daného designu. ELEVEN vyrábí i cyklo bundy na zakázku a v případě zájmu i cyklistické rukavice na míru.

Tip na článek  Diplomové práce