Střešní světlíky

Sháníte do  průmyslových hal, skladů či jiných objektů vhodné osvětlení a zároveň efektivní odvětrávání? Pak si nenechte ujít skvělou nabídku světlíků v různých povrchových úpravách od společnosti Golss, která na našem trhu působí již od roku 1990 a patří mezi jedničky na našem trhu v oblasti pozemního stavitelství.

V nabídce naleznete nejen prosvětlovací systémy, ale také hydroizolaci a zateplení, sendvičové panely a ocelové konstrukce. Světlíky nabízejí hned několik velice užitečných vlastností. Jsou nerozbitné, nepropouští UV záření, nepraskají a zároveň plní funkce tepelně-izolační.

Pořiďte si je do své firmy a využívejte jejich velice pestrých výhod. Vybírat si můžete buď klasické světlíky z polykarbonátu nebo také světlíky s bezpečnostními požárními skly. Jistě Vás potěší i různá barevná provedení jako např. transparentní, kouřové nebo opálové.

Výstavba prosvětlovacího systému probíhá vždy na zakázku a dodávky jsou komplexní. Samozřejmostí je tudíž jak dodávka, tak i montáž a servis. Společnost Golss nabízí světlíky v různých povrchových úpravách, k nejvíce používaným patří ocelové a hliníkové konstrukce.

K velice žádaným typům světlíků patří obloukové/pásové světlíky, jsou k prosklení světlíků používány polykarbonátové desky s UV stabilizací. Dalším typem jsou pak sedlové světlíky a prosklené steny. Výhodou sedlových světlíků je především to, že je lze osadit větracími křídly a elektrickým otvíráním. Prosklené stěny jsou nejvíce používané při stavbě průmyslových hal, autosalónů, bazénů atd.

Jistě oceníte i to, že světlíky minimálně zatěžují nosnou konstrukci budovy a vynikají svojí dlouhou životností.