Svítidla dotvářejí iluzi interiéru

Zařizujete nebo renovujete domácnost? Sháníte různá svítidla? Navštivte stránky společnosti Elektro S.M.S. s.r.o. a vyberte si z jejich široké nabídky všelijakých svítidel podle vašich představ.

Společnost Elektro S.M.S. spol. s r.o. je partnerem celé řady významných společností, které se zabývají výrobou osvětlení i světelných zdrojů. Díky neustále narůstajícímu obratu je i jedním z největších prodejců svítidel a světelných zdrojů v České republice. Dodává svítidla mnoha značek, jako jsou například Philips, Massive, Osmont. Modusr či mnoha dalších. Společnost Elektro S.M.S. spol. s r.o. je významným partnerem firmy Philips a zároveň i jedním z největších prodejců této značky v ČR. Společnost Elektro S.M.S. spol. s r.o. byla založena v roce1991 aza svoji dlouholetou existenci na našem trhu získala mnoho cenných zkušeností spokojených zákazníků. Stala se stabilním prodejcem a obchodním partnerem pro mnoho společností.

Společnost Elektro S.M.S. spol. s r.o. nabízí širokou škálu produktů z oblasti osvětlení i všelijakých svítidel. Vyberte si svítidla dle vašich představ a určitě budete spokojeni. Za příznivé ceny dostanete nadstandardní kvalitu.

Společnost je specialistou na všelijaké osvětlení. Vyberte si stropní či nástěnná svítidla dle vašich představ. V nabídce naleznete jako obecná svítidla praktického osobního osvětlení, což jsou například různé lampy, až po specializované řady úsporných svítidel ECOMOODS či kvalitní a moderní svítidla LEDINO, ESEO či LIRIO.

Svítidla jsou potřebná pro jakékoliv použití, protože bez svítidel bychom nemohli nic dělat. Ne pořád je totiž k dispozici denní světlo a umělé světlo je tedy zapotřebí, Nástěnná či stropní svítidla upotřebíte v každé domácnosti. Stropní osvětlení se obvykle nachází v každé místností, takže záleží pouze na vás, jaký typ zvolíte. Nástěnná či stropní svítila můžete opatřit jak běžnými úspornými žárovkami, tak lze využít i led svítidla nebo led žárovky, které vám ušetří energii. Kvalitní led žárovky jsou sice dražší, ale budoucí úspora je zřejmá. Pořiďte si pro svoji domácnost úsporné a zároveň hezké osvětlení, které vám vydrží dlouhá léta.