Tepelná čerpadla pro ekonomické vytápění

Stavíte nebo rekonstruujete dům a poohlížíte se po efektivním způsobu vytápění? Děsí vás neustále vzrůstající náklady na vytápění? Pořiďte si tepelné čerpadlo!

O tepelných čerpadlech se v dnešní době mluví stále více a není se čemu divit, protože se jedná o velmi zajímavý a energeticky velmi nenáročný systém, který každý zajisté ocení. Neustále rostoucí ceny za energie děsí asi každého, tak pokud máte možnost, tak si tepelná čerpadla pořiďte i vy.

Právě tepelná čerpadla umožňují efektivně měnit potřebnou energii na zdroje tepla, kdy například z vynaloženého 1 kW příkonu elektrické energie lze získat až 4 kW energie tepelné. Navíc není potřeba dělat velké stavební úpravy a jednoduše tepelné čerpadlo napojíte místo kotle na stávající otopnou soustavu v domácnosti. Velmi oblíbená jsou tepelná čerpadla vzduch-voda, kdy se získává potřebná energie ze vzduchu a následně je transformována do tepelné soustavy jako ohřátá TUV (teplá užitková voda). Neméně využívaná jsou tepelná čerpadla vzduch-vzduch, kdy získané teplo ze vzduchu je transformováno přes klimatizaci k ohřevu vzduchu v místnosti. K dispozici je vám široká škála tepelných čerpadel od různých výrobců, proto pečlivě vybírejte, kterou variantu zvolíte. Využít můžete tepelná čerpadla DAIKIN, která jsou nabízena jak jako vysokoteplotní tepelná čerpadla, tak i jako nízkoteplotní dosahující teploty 55°, která se hodí například pro radiátory nebo do podlahových topení.

Tip na článek  Bojové umění kickbox

Pro více informací k tepelných čerpadlům navštivte web www.klimarapid.cz nebo využijte zelené linky 800 100 343. Zboží můžete také zakoupit on-line na e-shopu obchod.klimarapid.cz.