Trendy obývací stěny

PIX1861 / Pixabay

Kupujete si nový byt nebo máte v plánu rekonstruovat? Nelíbí se vám design vašeho obývacího pokoje, nebo jen chcete vyměnit vaši starou obývací stěnu? Pak vás určitě zajímá, jaké obývací stěny jsou v současnosti moderní a trendy.

V současnosti narůstá zájem o architekturu a hlavně o bytový design. Lidé touží po krásných a stylových domovech, které vypadají jako ty z magazínů, reklam a pořadů o rekonstrukcích. Téma interiérového designu a dekorací je v dnešní době velmi oblíbenou náplní nejrůznějších televizních pořadů a magazínů. Rok co rok se navíc objevují nejnovější trendy, které určují, co je zrovna moderní a co z módy naopak vyšlo. V našem článku se nezaměříme na trendy v bytovém designu, ale naše téma zúžíme, a to na trendy mezi obývacími stěnami.

Obývací stěny nejrůznějších stylů

Před pár lety se na scéně objevily nejrůznější interiérové styly, které si získaly velkou oblibu a které se stále drží na prvních místech mezi trendy. V těchto stylech se dají ladit i moderní obývací stěny. Díky těmto trendům můžete celé vaše bydlení a obývací pokoj ladit do provensálského, skandinávského, rustikálního, japonského či minimalistického stylu. Při výběru takové obývací sestavy však dodržujte pravidla výběru obývací stěny. Informace a rady jak na výběr obývákové stěny najdete na IDnábytek.cz nebo na webových stránkách Nábytek-dnes.cz.

Tip na článek  Malování dětských pokojů vyžaduje šikovného malíře

Moderní obývací stěny s osvětlením i úložným prostorem

Mezi trendy v oblasti obývákových sestav patří obývací stěna se závěsnými skříněmi a prosklenými dvířky, skleněnými policemi a LED osvětlením laděným do bíla. Trendy jsou také úsporné a vzdušné modely s nadčasovým designem s dostatečným úložným prostorem. Žádoucí je, aby obývací sestavy nezabíraly celé stěny a půlku obývacího pokoje. Velké množství lidí bydlí v bytech, ve kterých je třeba šetřit prostorem. Moderní jsou tedy obývací stěny ve světlých barvách sestávající z jednotlivých modulů, jenž opticky zvětší prostor.

Nabídku moderních obývacích stěn najdete na těchto stránkách.