Tři praktické reklamní předměty hodící se hospodským

Každá firma musí mít zaměření, nemůže se zavděčit všem. Na základě tohoto zaměření či oboru, v němž podniká, si může vyrobit reklamní předměty, kterými obdaruje nejen své obchodní partnery, ale taky své stálé klienty či zákazníky. Reklamní předměty jsou dnes stále efektivní a poměrně levnou reklamou, která bude působit ne několik dní či týdnů, ale mnohdy i několik let. Zejména, pokud si necháte vyrobit reklamní předměty v praktické podobě, dočkáte se úspěchu. Pojďme se nyní zaměřit na hospody. Ty tu byly, jsou a budou, proto poraďme hospodským, jaké reklamní předměty se hodí vyrobit.

I hospoda potřebuje dobrou reklamu. Přece jenom hospody se dnes nachází na každém rohu, a pokud se nevryjete do paměti díky vínu či pivu, které podáváte, je třeba se zapsat do paměti dobrou reklamou, s níž vám pomůžou reklamní předměty.

Za výrobu stojí zejména tři reklamní předměty, které nejsou nijak drahé, přesto jsou praktické a efektivní.

1) Otvíráky

Do každé hospody se hodí otvíráky. Sice je pivo oblíbenější točené, přesto otvíráky se vždycky hodí. Takové otvíráky můžete darovat jako pozornost podniku zákazníkům, kteří zaplatili hodně, nebo je můžete darovat k určitému počtu panáků. Ať už se rozhodnete otvíráky darovat komukoliv, je to skvělá reklama, která vydrží mnohdy i několik let. Jméno hospody či logo je možné mít natištěné na ploše otvíráku jakékoliv barvy.

Tip na článek  Ochutnejte Itálii v Praze: Máme pro vás tip na luxusní italskou restauraci

2) Zapalovače

I když se uvnitř hospod a jiných podobných podniků nesmí kouřit, venku se kouřit stále může. Proto obdarujte své štamgasty i zapalovači, pokud víte, že se řadí do skupiny kuřáků.

3) Reflexní prvky

Jelikož mnozí lidé odchází domů z hospody za tmy, je nutné je ochránit před možnými jedoucími auty. V každé hospodě se proto vyplatí mít reflexní prvky, které se stanou doslova chodící reklamou. Oblečte svého štamgastu do reflexní vesty a ten vás bude propagovat kudy půjde.